Елеонора значення імені

Коротка вимова імені Елеонора – Лека, Лео, Елла, Еллі, Норетта, Лорі, Норіна, Елюша, Ейлі, Ела, Ноно, Еллика, Леор, Норіка, Елеони, Ліора.

Інші форми вимови імені Елеонора – Элианор, Еліонори, Елинур, Елеанор, Еллинор, Ленор Елианора, Эллинур, Елінор, Еленоура, Леонор, Елионора, Алиенор, Енор.

Виникнення імені Елеонора

Рідкісне ім’я здавна відомо у католиків, греків та євреїв.

Ім’я Елеонора виникло від грецького «елеос» (найпоширеніша версія). Його значення – «співчуття», « милосердя». У грецькому варіанті жінка з ім’ям Елеонора – «співчутлива» або «милосердна».

Старофранцузька версія свідчить, що ім’я Елеонора – старовинне французьке ім’я Алієнорою. Перший склад – «ali» – означає «інший», « чужий». Другий – «ні» – це заперечення (дієслово). В результаті ім’я Елеонора набуває особливого сенсу – «своя» (мається на увазі «наша»).

Дорослих і маленьких представниць прекрасної статі з ім’ям Елеонора ласкаво називають Лора, Леся, Лера, Лена, Еліс, Нора, Ліора, Леля, Елла, Ляля, Лола, Еля, Лео. Кожне з цих імен використовується як повноцінне. Крім того, практично всі вони можуть застосовуватися при зверненні до дамів з іменами Еліза, Лариса, Ельвіра, Ольга, Валерія та Олена.

У середні століття серед європейських монархів ім’я Елеонора вважалося «елітним»: їм «обдаровували» царюючих осіб жіночої статі. У СРСР ім’я стало набувати популярність після жовтня 1917 року: тоді з’явилася мода давати дітям західні та європейські імена.

В православ’ї імені Елеонора не існує. Зате воно зустрічається у католиків (щодо іменин – трохи нижче).

Вплив імені на характер і долю

Елеонору огортає ореол загадковості. Вона стримана, імпульсивність не в її характері. Найбурхливіші емоції Елеонора ніколи не покаже оточуючим, воліючи все тримати в собі. Будь-які життєві негаразди і проблеми сприймає із завидним спокоєм. Але це удавана байдужість і холодність.

Елеонора відрізняється здібностями до аналітики. Це робить її досить цинічною і критичною в судженнях. Володіє хорошим внутрішнім чуттям, любить «копатися до себе» і розвивати власну особистість. Подібні якості грають їй на руку: Елеонора вміє заздалегідь прораховувати свої кроки, вловлювати різні нюанси, а також відрізнити хорошу людину від поганої. У той же час прагматизм, розважливість і педантичність у здійсненні задумів створюють в оточуючих негативніше враження про жінку з таким ім’ям. З боку Елеонора здається егоцентричної, поглиненої виключно собою і своїми справами, одержимою ідеєю справедливості і надто вимогливою до будь-яких дрібниць. Але насправді це не так.

Елеонора не звикав відкривати душу: вона все тримає в собі і спирається тільки на себе. Але, незважаючи на прагматичність, їй дуже не вистачає людської участі, співчуття і душевного єднання. В глибині душі Елеонора дуже гостро сприймає всі життєві перипетії. Тому вона одночасно і егоїстична і здатна на самопожертву.

У дитинстві Елеонора також не відрізняється емоційністю. Вона більше любить усамітнення і не намагається показати себе. Батьки та друзі практично нічого не знають про її внутрішньому світі – Елеонора приховує від усіх свої справжні почуття і переживання. Тому навколишні вважають її нелюдимої і не прагнуть до спілкування з нею. Надалі, щоб це не переросло у велику проблему, батькам треба приділити увагу соціалізації своєї доньки, вчити її контактувати з однолітками, прищеплювати інтерес до різних групових занять та ігор.

Якщо Елеонора зустріне людей, які переслідують ті ж цілі, що і вона – жінка прагне зблизитися з ними. Вона любить виділятися на тлі інших, її приваблює містика, езотерика і тому подібні речі. Елеонора цілком може стати надзвичайно релігійною дівчиною. Вона живе в створеному нею самою світі, і коли виявляється віч-на-віч з реальністю, то нерідко переживає серйозний стрес. По натурі Елеонора романтик: поряд з відірваністю від реальності це створює у неї враження, що оточуючі не можуть зрозуміти.

Вибираючи спеціальність, Елеонора віддає перевагу діяльності, що вимагає відповідальності і дисципліни. З таких жінок виходять хороші лікарі, адвокати, судді, представники соціальних організацій. Іноді Елеонора може встати на шлях творчості і піти вчитися на художника, скульптора чи актора. Подобається їй і політична кар’єра. Таких осіб приваблює все, що дозволяє проявити власну індивідуальність.

У католиків прийнято святкувати іменини Елеонори 27 травня.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар