Домінік: значення імені Домінік. Доля і характеристика імені

Іменем Домінік батьки називають хлопчиків в католицьких родинах.

Ім’я Домінік дуже популярно в західній Європі. Воно виникло в пізній Римській імперії і дослівно перекладається на сучасну російську як «раб Божий». У всіх мовах, на які сильно вплинула латинь, ім’я Домінік читається однаково. Проте угорці називають дітей Домокош, а іспанці — Домінго.

Ім’я Домінік немає в ортодоксальному іменослові. Але в ньому є жіночий аналог імені Домінік — Домініка. У цій статті наведено католицькі іменини Домініка.

Особу чоловіка, який носить ім’я Домінік

Людина з іменем Домінік завжди бажає іншим тільки добра. Нік ніколи не стане грубіянити першим. Микус постійно намагається зберігати свою чарівність. Володар ім’я Домінік рідко звертається за допомогою до інших людей. Всі конфлікти Нік намагається вирішувати кажучи, до того, як вони досягнуть точки кипіння. Багато вважають Домініка джентльменом.

Носій імені Домінік любить людей. Нік просто не може бути щасливий, поки нещасний хтось із його близьких. Домінік відмінно розуміє, що добре, а що погано. З цієї причини Микус може вийти з себе. В іншому ж Домініку вдається себе контролювати. Нік помічає дрібні деталі і складає їх у мозаїку загальної картини. Оточуючі вважають Домініка дуже проникливим. Микусу не чужі честолюбство і прагнення до ідеалу. Якщо Домінік в чому зацікавлений, то ніколи не кине справу, не довівши її до кінця.

Хлопчик, якому батьки дали ім’я Домінік, викликає розчулення у всіх оточуючих. Маленький Нік володіє доброю душею і завжди думає про інших. До молодших братів і сестер підліток з ім’ям Домінік ставиться з великим трепетом. Нік буде їх захищати і вчити всьому, що знає і вміє сам. Микус ніколи не вступить у конфлікт першим. Однак Нік починає впадати в паніку, коли доводиться на ходу змінювати плани. Можна сказати, що Домінік воліє знати, скільки ложок цукру він покладе в каву на обід через три дні.

Чоловік на ім’я Домінік вміє добиватися того, що хоче. Микус легко піде на те, щоб натиснути на когось. Домінік воліє швидко розібратися з ситуацією, ніж тягнути гуму і чекати, коли людина захоче допомогти з доброї волі. При цьому Нік завжди гранично чесний. Домініку властиво брати на себе відповідальність за спільну справу. У цьому полягає корінь частини його проблем.

Володар ім’я Домінік обирає спеціальності, в яких потрібні точність, пунктуальність та вміння скрупульозно працювати. Нерідко Нік стає лікарем, фармацевтом або адвокатом. Також Микус може вибрати професію психіатра або ж робочого, але такого, щоб робота була пов’язана з чимось тонким (ювелірна справа, мікросхемотехніка). Часто Нік починає керувати родовим підприємством і приводить його до бурхливого зростання.

У чоловіка, що носить ім’я Домінік, іменини припадають на наступні дати: 22.01, 25.02, 7 .03, 9.05, 12.05, 1.06, 25.07, 4.08, 8.08, 27.08, 18.09, 28.09, 3 жовтня, 14.10, 24.11, 19.12, 20.12, 29.12.

Езотерика
Додати коментар