Дара значення імені

Ім’я Дара поширене у євреїв і слов’ян, використовується у мусульман.

Дарою можуть кликати Божидару, Дарину, Теодору, Дарину, Феодора, Мардарью, Тодору, Дарко, Даринку, Дарену.

Про те, як утворилось ім’я Дара, існує кілька тлумачень. Є думка, що Дара вийшла від перської імені Дарій, що означає «власник блага».

Є ще думка, що поява Дари як імені посприяло одне з географічних назв — провінція Дараа в Сирії або фортеця Дару в Месопотамії.

Іменем Дара називають ласкаво Даринку, Дарену, Дарко, Мардарью. Ще Дарою коротко звуть осіб на ім’я Дарина. До речі, Дарою можуть кликати не тільки жінок, але й чоловіків.

Що говорить про свою господиню ім’я Дара

Дара є незвичайною жінкою, і саме з Дарой частенько трапляються осяяння, засновані на вищому свідомості. Дар властиво витрачати своє життя на пошуки оновлень і перетворень, для чого дівчина вміє увійти в будь-яку ситуацію і зрозуміти її. Всім притаманні Дарам швидка мова і поривчастість рухів. Ще одним розпізнавальним знаком належать до імені Дара вважаються кучеряве і непокірне волосся.

Кожна Дара — незалежна, волелюбна особистість, яка ніякої ситуації не дозволить перешкодити власного розвитку. Дар зовсім не імпонує вибирати легкі шляхи, тому часто Дару можна порівняти з першовідкривачем. Але не все добре у Дари, як хотілося б. По своїй суті Дара — анархіст. З-за цього Дар дуже важко визнавати якісь канони, залишатися до кінця серйозною і утримуватися від того, щоб не зруйнувати.

Дара сильна, рішуча і володіє здоровим глуздом особистість. Перш ніж прийняти якесь рішення, Дар властиво ретельно і зі всіх сторін обміркувати його. Саме ця риса характеру здатна привести Дару до великих висот, якщо тільки вона не буде заглушений надмірним самовдоволенням і пересторогою.

Всі Дари орієнтовані на сімейні відносини, тому прагнуть створити міцний шлюб, заснований на душевний і фізичний комфорт. Доглядаючи дружина, названа ім’ям Дара зазвичай не помиляється і згодом не розчаровується у власному виборі. Іноді, правда, на Дару щось знаходить, і вона виглядає занадто догматичної в судженнях і здійснює дурні вчинки.

Деколи Дара проявляє себе як примхлива дамочка, що для неї зовсім не властиво. Але потрібно сказати, що Дара ніколи не залишить без допомоги близьких людей. Деякі з оточення Дари можуть помітити, що при спілкуванні вона буває прониклива і демонструє неабиякі здібності.

Іменин Дара не відзначає.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар