Августина: значення імені Августина. Доля і характеристика імені

З Августини шляхом скорочень отримали домашні імена Ага, Густа, Тіна, Стине, Стіна, Ава, Гутя, Гусака.

Подібних йому імен багато — Аугустіна, Аугустине, Агустіна, Огюстина, Астін, Агостіно, Ягустина, Аустина.

Ім’я з’явилося у католиків.

Імператори Риму носили титул, яке дало ім’я для чоловіків Августин. А для жінок утворилося похідне від нього з тлумаченням «велична», «повна гідності». Августин і Августина мають спорідненість з третім — Август.

Вимовляється по-своєму в кожній місцевості — Огюстина, Аугустіна, Астін, Агостіно. Утворені від нього короткі форми Тіна, Ава іноді вважаються незалежними іменами.

Закріплене в іменослові католиків.

Характеристика імені Августина

Дівчина з величним ім’ям любить спілкування, життя посміхається їй. Їй подобається догоджати, при цьому вона вражає витонченістю і мінливістю. Вона добра, енергійна, уважна, тактовна — це сильні риси характеру. Слабкою її роблять емоційність, неврівноваженість. Ці якості проявляються в носительці імені за обставинами, в залежності від самопочуття, планів та поставлених цілей. Вона здатна на рішучі дії, щоб домогтися свого, і не зупиниться ні перед чим, щоб досягти заповітної мети, пустивши в хід різні прийоми — напір або спокуса.

Схильна до незалежності, володарка імені не визнає рамок. Августина обожнює блага життя, радості, пригоди, перемоги до такої міри, що це може стати надмірним. При відсутності прагнення вона підкоряється ліні і розчарування. Дівчині з цим іменем завжди потрібно перебувати в стані занепокоєння або, навпаки, досконалої розслабленості. Носительці імені властиво займатися тільки собою, забуваючи про обтяжуючі її справи, не займаючись звичними обов’язками.

Дитиною це рухлива, ніжна, прагне бути на виду дівчинка, що обожнює членів сім’ї. Старшим у сім’ї необхідно знати, до якого ступеня доходить її любов — це впливає на формування особистості. У свою чергу Августина повинна отримувати таку ж відповідь почуття, у противному разі її душевна травма стане незаліковною. Володарка імені важко переживає сімейні негаразди.

Дівчата з таким ім’ям володіють почуттям відповідальності. Августина чутлива до блиску багатства, грошей. Вони дають їй зрозуміти, що у неї немає проблем. Це має для Августина велике значення, тому вона прагне займатися бізнесом.

Особисті відносини вона прагне довести до ідеалу, з-за чого нерідко залишається розчарованою, адже володарка імені шукає багатого, мужнього, розумного. При відсутності у такої людини зовнішніх даних, вона вважатиме його кандидатуру невідповідною. А якщо чоловік симпатичний, ніжний, але не багатий, відбудеться те ж саме. Августина хоче мати необмежену свободу для себе, не дивлячись на те, що вона ревнива.

При виборі професії вона спочатку думає про фінансову сторону, тому Августина прагне освоїти справу, що приносить прибуток, неважливо, в якій галузі. Можливо, у банківській, управлінській, економічній, фінансовій сфері, а може і в області подорожей, телебачення, культури, шоу-бізнесу.

Езотерика
Додати коментар