Значення імені Олена

Ви знайдете для себе корисну інформацію про значення ім’я Олена, як тлумачити, історичні факти і звідки походить ім’я Альона.

Значення імені Олена

Олени часто мають дуже заплутаний і при цьому цікавий життєвий шлях. Це робить їх сильними, цілеспрямованими і пробивними дамами. Проте ці якості обумовлені не тільки досвідом: знаючи, що означає ім’я Олена, і розуміючи, як заплутана історія його походження, можна зрозуміти багато чого про дівчину.

Скорочена форма

Ліна, Альошка, Аля, Оленка, Оленка, Альянс, Алененок, Альоночко, Ілона.

Історія появи

Спочатку не існувало імені Олени як такого. Воно стало похідним від Олени. Поступово ім’я Олени перетворилося на Олену. Знаючи це, можна говорити і про значення імені Олена: “промениста”, “яскрава”. В інших мовах можна зустріти такі варіанти вимови як Хелена, Хельга.

Іменини і покровителі Олени

У церковному календарі не існує імені Олени як такого. При хрещенні часто таким дівчатам дають ім’я Ольга чи Лена. Це, до речі, вносить нові смисли в те, що означає ім’я Олена, і в долю дівчини, яку так назвали.

19.03 — Їв. Константинопольська, прирівняна до апостолів.

24.07 — свята Ольга. Княгиня.

Позитивні сторони Олени

Оленка, здається, прийшла до нас прямо з улюблених казок дитинства. Такий дамі притаманна природна краса і щирість. Вона, як то припускає значення ім’я Олена, висвітлює всіх своєю присутністю. По-перше, Оленка вміє слухати і чути людей. По-друге, у неї не буває підлих і бридких думок за душею. Така, як вона, навряд чи зрадить.

Негативні сторони Олени

На жаль, Оленочка може бути простувата і в деякій мірі дурнувата. Її відрізняє надмірна довірливість. Таку, як вона, легко обдурити і “кинути”. Іноді оточуючих може сильно дратувати те, що означає ім’я Альона. Її позитивність і променистість не завжди доречні, а тому такий дівчині важливо не боятися своїх негативних емоцій.

Особливості характеру Олени

Оленка — мамина помічниця. З малих років вона вчиться тримати в руках віник, користуватися пральною машинкою та мити посуд. На щастя, ці вміння стають їй в нагоді і в подальшому житті. Також у дівчини дуже сильний зв’язок з матір’ю. Мама знає про неї все: від того, що означає ім’я Альона до особистих переживань. У дитинстві Оленка переймає модель поведінки матері, а в більш дорослому віці звертається до неї за порадами.

Незважаючи на те, що означає ім’я Олена, дівчина іноді буває справжньою злюкою. Вона досить примхлива, а тому починає влаштовувати скандали, якщо щось йде не так, як їй хочеться.

Оленка любить природу. Вона відчуває справжній спокій, коли знаходиться в лісі або парку. У важкі моменти Оленка, як героїня відомої картини, може піти до води, романтично сісти на камінь і поринути в думки.

Сумісність імені Олена з чоловічими іменами

Найгірша пара для Олени — Ігор і Костянтин. Також погано складуться відносини з Рудольфом, Антоном, Олександром і Марком. Значення імені Олена дуже гармонійно поєднується з Іллею, Сергієм, Данилом і Дмитром. Ідеальна пара вийде з Андрієм та Іваном.

Сім’я і Любов Олени

Оленка — ідеальна господиня. Таку, як вона захоче взяти в дружини будь-який чоловік! По-перше, вона дійсно відчуває задоволення від готування і прибирання. По-друге, вона вміє підтримати домашніх і зарядити їх гарним настроєм. Оленка чуйна і уважна. Поруч вона хоче бачити справжнього чоловіка, який зможе бути для неї опорою.

Професія і що означає ім’я Олена

Оленка може “працювати” як руками, так і головою. Наприклад, дівчина буде успішною в рукоділлі або викладацької діяльності. Розкид великий! Головне — знайти те, що буде дійсно подобатися дівчині. Тільки так вона зможе повністю реалізувати значення ім’я Олена.

Здоров’я

У Оленки досить непоганий імунітет, а тому застуди, нежить і кашель її рідко турбують. Однак її можуть спіткати та інші хвороби. Наприклад, Олену може турбувати її щитовидна залоза. Звідси — проблеми з шкірою, волоссям або вагою. На щастя, є один очевидний плюс того, що означає ім’я Олена — дівчина не схильна до психічних розладів.

Кар’єра Олени

Оленку не можна назвати кар’єристкою. Ідеальне “робоче місце” для неї — це будинок. Саме тому офіційну роботу вона сприймає як щось несерйозне і рутинне. Просування по кар’єрних сходах Оленка домагається саме вислугою років: саме такий шлях до успіху таїть в собі значення ім’я Олена.

Великі Олени в історії

Яковлєва (актриса). Бондаренко (тенісистка). Свиридова (співачка). Савченко (фігуристка). Притула (журналістка). Апіна (співачка). Алимова (актриса). Водонаєва (ведуча). Вінницька (співачка). Між усіма цими дівчатами простежується одна закономірність: значення імені Олена ідеально розкривається у творчих сферах.

Езотерика
Додати коментар