Значення імені Микола (Коля)

Текст містить корисну інформацію про значення ім’я Микола, як тлумачити, історичні факти і звідки походить ім’я Микола (Коля).

Значення імені Микола

Коля вольовий і терплячий. Його характер багато в чому обумовлений всім, що означає ім’я Микола: «панує людина», «підноситься над всіма», «провідна».

Скорочена форма

Ніколя, Микола, Ніколас, Колечка, Миколка, Мік, Колька, Коляс, Нік, Кольчик, Коляша, Миколка, Колечко.

Історія появи

Батьківщина цього імені – Стародавня Греція. Перша його частина, Ніка, трактується «перемога». Друга ж, «лоас», народ. А тому можна стверджувати, що значення імені Микола – «людина, який може перемогти цілий народ».

По батькові від імені Миколая

До імені і прізвища дівчинки буде додаватися Миколаївна. Хлопчикам ж дістається інший варіант: Миколайович.

Іменини і покровителі Миколи

Людині з ім’ям Нікола дуже пощастило: його іменини зустрічаються в церковному календарі практично кожен день. Ангели, завдяки яким з’явилися ці «особливі» дні, дозволяють краще зрозуміти, що означає ім’я Микола.

9.01 – Н. Священномученик.

16.02 – Н. Рівноапостольний, ніс у маси ідеї православ’я.

22.05 – «літній», священномученик.

Позитивні сторони Миколи

Одна з найголовніших рис Колі – мужність. Це класичний «російський мужик», який поєднує в собі певні якості. По-перше, це діяльна людина. По-друге, значення ім’я Микола – «переможець», і тому він завжди прагне до успіху.

Негативні сторони Миколи

Миколка може бути досить зарозумілим. На жаль, домігшись у своєму житті хоч чого-небудь, він може легко зловити зірку. Іноді оточуючим здається, що надмірнf зарозумілість і божевільна любов до себе – ось що означає ім’я Микола. Це правда: Колька буває нарцисом.

Особливості характеру Миколи

В молодшому віці хлопчик любить пустувати. Наприклад, він постійно носиться туди-сюди, не сидить на місці. Однак з плином часу значення імені Микола набуває більш спокійний тон. Нік дорослішає, стає серйозним і розважливим. Наприклад, Коли ви ніколи не почуєте якусь необдуману або різку репліку. Колька обмірковує свої відповіді і уважно слухає співрозмовника. Воно й зрозуміло: до цього так і веде те, що означає ім’я Микола.

З Колею досить приємно спілкуватися: він має достатній кругозір для того, щоб підтримувати бесіди на різні теми. Однак молодій людині досить-таки складно прийняти точку зору інших. Він може завзято відстоювати свою позицію, не помічаючи голосів інших.

Коля, здається, прийшов до нас з народних казок і пісень. Він господарського, відповідальний і сильний. Значення імені Микола робить його ідеальним чоловіком для різних відносин: сімейних, любовних, дружніх, робітників. Однак Колі не можна задирати ніс. Надмірно гордий Микола стає справді нестерпним!

Сумісність з жіночими іменами

Ідеальна пара для Миколки – Поліна і Аліса. Також чоловікові буде легко спілкуватися з Інгою, Веронікою, Мариною, Дариною, Ларисою і Стешей. Значення імені Микола не дуже збігається з Анною, Кариною, Настею, Анжелою і Світланою. Краще взагалі не мати ніяких справ з Катею і Танею.

Сім’я і Любов Миколи

Для своїх близьких Коля – справжній захисник! По-перше, він відчуває тягар відповідальності, який накладається на нього з моменту початку відносин. По-друге, йому самому дуже подобається оберігати рідних. При цьому Коля дуже вірний. Рідко коли зустрічаються Миколаї-бабії.

Професія і що означає ім’я Микола

Найголовніше для такого чоловіка у виборі справи життя – престиж і прибутковість. Він розуміє, що повинен нести відповідальність за матір і кохану дівчину, а тому обирає «грошові» сфери. Він буде гарний у підприємництві, медіасфері, нафтопромисловості, банківській сфері та інших.

Здоров’я

У Миколки досить хороший імунітет, а тому він нехтує візитами до лікаря. Однак йому не варто забувати піклуватися про себе. Планові походи до терапевта дозволять припинити недуги на ранніх ступенях. Знаючи, що означає ім’я Микола, можна зробити висновок: він легко переможе будь-яку хворобу!

Кар’єра

Микола – справжня робоча конячка. Йому не чужі працю, наполегливість і цілеспрямованість. Значення імені Микола передбачає прагнення до вершин. Він довго працює для досягнення мети. На щастя, при належному завзятості він домагається просування по кар’єрних сходах.

Великі Миколаї в історії

Коперник (вчений). Карамзін (літератор). Гоголь (письменник). Лисенка (музикант). Римський-Корсаков (композитор). Тесла (винахідник). Ватутін (воєначальник). Трубач (музикант). Фоменко (телеведучий). Горькавий (вчений). Соболєв (блогер). Гнатюк (артист). Боклан (актор). Мільчев (спортсмен). Кожен із цих людей дозволяє краще розібратися, що означає ім’я Микола.

Езотерика
Додати коментар