Юлій: значення імені. Доля і характеристика імені Юлій

Дружні і родинні звертання — Юля, Юлік, Юлі, Юликэ, Юлись, Юлек, Дзига, Юо, Юс, Юлле Джулс, Джул, Жюло, Жюжюль, Хулин, Хулито, Хулі, Шахраю, Жука, Жу, Джульєтто, Джулино, Джулі, Джу.

Іноземні аналоги імені — Іулій, Джуліус, Юліус, Жуль, Хуліо, Жуліу, Джуліо, Юліу, Юліуш, Юліє.

Вживається католиками, християнами-греками.

Міфологічний герой

Прославлений герой з Риму Юо Асканія відомий з міфів. Його батько Еней і Юо дивом врятувалися з троянського оточення. Давньогрецьке місто Троя мав ще одну назву — Іліон, тому його житель Асканія отримав друге ім’я Іл, з часом перейшло в Юо.

Останнє ім’я утворене на основі грецького слова «юлос», у перекладі – «кучерявий». З часом від Дзига сталося ім’я одного з родів римської знаті. Латинською «порода Юлія» – просто «липневий». Не тільки консули Риму називалися Юлиями, ватиканські папи з ім’ям теж знайомі.

Від початкової основи Юо пішла велика кількість імен. Серед них

Юліан, Іулій, Улян з жіночими парами Юлія, Уляна, Улита, Джульєтта. У кожній мові Юлія називають по-своєму: французи кажуть Жюль, англійці — Джуліус, німці, угорці, голландці, датчани, шведи, ісландці, фіни – Юліус, іспанці перетворили в Хуліо, португальці в Жуліу, італійці Джуліо, румуни в Юліу, греки в Юлиоса, поляки в Юліуша.

Календарі православних замість Юлія пишуть Іулій з іменинами 4 липня. Зазначені до імені ще дати – це для Юліїв-католиків.

Сильна натура

Такий характер цього чоловіка, на якого рівняються інші. Активності, енергії, рухливості, сміливості людини можна позаздрити, до того ж Юлій дуже темпераментний. Юлій поступливий, вміє пристосовуватися до обставин, однак себе в образу не дасть, відстоїть власні домагання. У потрібних випадках Юлій проявить твердість, мертву хватку тримає м’якою рукавичкою.

Володар імені має на увазі реалізацію своїх задумів і задумів у великому обсязі. Однак Юлій може постраждати від надлишку емоцій, якщо весь час буде жити в напрузі, нервовому стані. Юлій прагне до швидких дій, підвищенню оборотів, прискоренню темпів, підвищення продуктивності, тобто до постійного перенапруження, яке особливою користю не виділяється. У разі упокорення носієм імені свого апломбу, зниження рівня до середнього, і він сам, і його близькі будуть жити спокійно і комфортно.

Володар імені стоїть за справедливість, йому важко і болісно переносити навіть дрібну упередженість. Юлій наділений інтуїцією, але звик довіряти логіці та аналізу. Юлій обдарований розумом, він складається членом різних товариств і асоціацій з політичними та соціальними цілями. Володар імені борсається, намагаючись задовольнити свої цілі і альтруїстичні нахили.

У школі хлопчик з таким ім’ям старанно вчиться, бере активну участь у суспільному житті. Перфекціонізм у нього в характері, Юлій йде до мети до повного успіху, хоча тільки в тих справах, які насправді зацікавили його в дитинстві або молодості. У всьому іншому Юлій не зацікавлений, однак запам’ятовує ретельно. Носій імені потребує товаристві друзів, так би мовити, своєї спільноти, що має такі ж погляди. Тоді Юлій відчуває солідарність, підтримку, йому легше шукати підхід, загальні теми до інших людей.

Сімейне вогнище доріг представнику імені, який намагається спрямувати зусилля для збереження гармонійних відносин зі своїми домочадцями. Він в душі вважає за краще поганий мир доброї сварки. У супутниці життя Юлій хоче знайти ідеал, і інтуїція допоможе йому зробити правильний вибір: знаходиться жінка з умінням влаштувати сімейне житло затишно, і володар імені відчуває себе в ньому комфортно.

Носій імені до того різнопланова особистість, що з вибором професії не може виникнути ніяких складнощів. Юлій може стати організатором, консультантом, юристом, маркетологом, зайнятися туристичним бізнесом. Чоловіки з цим ім’ям є творчими натурами, їм під силу проявити свої здібності, працюючи в світі естетики, мистецтва, кулінарії, і в той же час вони справляться з роботою в галузі точних наук.

Ті, для кого вибрали це ім’я, відзначають іменини взимку – 3, 5, 20 грудня, 19 та 31 січня, навесні — 12 квітня, 25 і 27 травня, влітку – 1 і 4 липня, 19 серпня.

Езотерика
Додати коментар