Віталій: значення імені Віталій. Доля і характеристика імені

Іменем Віталій батьки називають хлопчиків у православних і католицьких сім’ях Росії, України і Білорусії.

Ім’я Віталій з’явилося в Римі і бере початок з прізвиська Vitalis, яке в перекладі на українську означає «перебуває серед живих», «живий». Деякі лінгвісти тлумачать це слово як «животворящий», «дарує життя», «життєздатний» або «живе довго».

У Західній Європі є імена зі схожим Віталію значенням: Віталь, Витальен, Виталиан. Жіночими аналогами імені Віталій є Віталія та Віталіна. Є думка, що це одне і те ж ім’я. Латинський когномен також дав початок таким родинним Віталію іменами як Віт і Вітус. Вони ж породили жіноче ім’я Віта.

Іменем Віталій нарекли при вступі в церковний сан одного з понтифіків, який 76-му займав священний престол Ватикану. У цій статті буде зазначено число, коли Віталій святкує свої православні іменини. В католицьких святцях є ім’я Віт та його іменини зазначені у відповідній статті.

Характер володаря імені Віталій

У чоловіка, який носить ім’я Віталій, сильний характер, завдяки чому він швидко стає лідером в компанії. Не дивлячись на всі ці риси, Віталію вдається виявляти гнучкість у комунікації. Всупереч лідерським замашкам Віталія в нього виходить підлаштуватися під тон опонента і акуратно і впевнено відстоювати свої позиції, виявляючи тим самим деяку хитрість. У Віталія виникає багато цікавих задумок, але Віталію не вистачає вміння доводити їх до тієї стадії, коли вони стануть приносити користь.

Носій імені Віталій може бути дуже запальним юнаком. Це відбувається тому, що Віталію необхідно кудись дівати енергію. Щоб у Віталія не сталося депресії, йому не можна тримати в собі весь накопичений негатив. Якщо темп життя не підходить Віталію, якщо він за ним не встигає, то для Віталія буде характерно відсторонитися від того, що відбувається і просто спостерігати, вичікуючи вдалого моменту. Віталію не дуже подобається жити в гарячковій квапливісті.

Якщо у чоловіка з ім’ям Віталій починаються проблеми, то він здатний круто змінити своє життя, шукаючи нові шляхи досягнення своїх цілей. У Віталія дуже розвинене відчуття справедливості. Йому властиві спалахи гніву, коли хтось робить щось негоже. Часто Віталія можна побачити в рядах яких-небудь неформальних організацій, в які вступають люди з певними поглядами на життя. Віталія приваблює в них спільність інтересів з іншими учасниками. До Віталія не потрібен особливий підхід, проте він закінчений матеріаліст, який вважає, що пізнати світ можна одним лише розумом. Віталію чужі розмови про мистецтво чи філософії.

Особисте життя і кар’єра володаря імені Віталій

Дитина, яку батьки назвали ім’ям Віталій, буде дуже неспокійним. Віталію неважко буде знайти, чим себе зайняти.Йому подобається працювати, він у всьому прагне досягти досконалості. Але іноді проявляє вражаючу неграмотність. Батькам при вихованні Віталія потрібно віддавати його на гуртки, які будуть розвивати у Віталія навички роботи в команді.

Людина, що носить ім’я Віталій, надмірно любить свою рідню. Заради членів своєї сім’ї він цілком може поступитися власними інтересами. Це відбувається тому, що Віталію дуже важливо зберегти теплі стосунки з близькими. Для Віталія характерно прагнення до миру, незважаючи на те, що сам він нерідко ініціює конфлікти. Віталію не чуже почуття прекрасного, з-за чого він починає збирати твори мистецтва. Віталію важко знаходити спільну мову з жінками, тому що він шукає ідеальну дружину. Він мріє бути благородним лідером. Віталію швидко набридає поточна супутниця, і він продовжує шукати свій ідеал.

Чоловікові з ім’ям Віталій легко влаштуватися в житті. Часто сферою зайнятості Віталія стає мистецтво, харчова промисловість або ж технічні професії.

Іменини Віталія припадають на наступні числа: 24.01, 7.02, 5.05, 11.05, 5.08 і 7.10.

Езотерика
Додати коментар