Віктор: значення імені Віктор. Доля і характеристика імені

Ім’я Віктор поширене в Росії та Україні. Є святі православної, грецької та католицької традиції.

Ім’я Віктор бере свій початок від латинського слова “victor”, яке перекладається як “переможець”. Також існують римські імена, що походять від цього слова: Викториус, Викторианус. А вони стали підставою для створення нових когнонимов. Жіночим аналогом імені Віктор є Вікторія та Вікторина. Ще від цього імені пішла ім’я Вікторин, яким називають хлопчиків. Практично всі аналоги мають іменини у православній традиції.

Деякі зменшувально-пестливі форми імені Віктор також стали окремими когнонимами. До них відносяться Віта і Тора.

Характер Віктора

Хлопчик по імені Віктор не любить сидіти на одному місці. Віктор постійно шукає пригод і не самих безпечних занять. Якщо Віктор задумав вилазку на природу, то ніколи не буде довго збиратися, враховуючи всі можливі чинники. Ставши старше, Віктор розсудливою, стане реалістом, хоча його завжди вабитиме незвідане. Віктору притаманні вміння чекати і деяка повільність. Віктор не відволікається від кропіткої роботи.

Віктор не з тих, хто довго зберігає в собі образу, і не засмучується, якщо з’ясує, що його обвели навколо пальця. Віктор багато часу витратить, намагаючись навчити того, хто його навів на шлях істинний. Віктор ставить інтереси тих, хто йому доріг, понад власних і захищає їх до останнього.

Володар імені Віктор не любить абстракції і обирає професії, які пов’язані з предметом речі. Він рідко йде в торгівлю. Частіше Віктор знайде своє покликання в промисловості, неважливо, в легкою або важкою. Віктор не жадає сісти в крісло начальника і рідко виявляє ініціативу. Віктор, скоріше, стане на бік новатора.

Віктор завжди знає, що і кому він має. До своїм дітям він ставиться з добротою, але висуває до них високі вимоги. У родині Віктор готовий допомагати не тільки своїм родичам, але і рідні дружини.

Езотерика
Додати коментар