Тамерлан: значення імені. Доля і характеристика імені Тамерлан

Скорочення імені Тамерлан – Тамик.

Інші форми вимови імені Тамерлан – Темирлан, Тимур, Тамирлан, Темерлан.

В Осетії, Казахстані і мусульманських країнах Тамерлан – звичайне ім’я для хлопчика.

Щодо походження всі сходяться в одному – ім’я має тюркські корені. Його «найближчий родич» – ім’я Тимур (у перекладі – «залізо»).

Вперше ім’я Тамерлан згадується в писемних і фольклорних джерелах Персії. На перській мові воно звучить як Тимур-е-Лянг («Тимур Кульгавий»). Так вороги і заздрісники в насмішку прозвали легендарного хана Тамерлана. Існує думка, що така вимова імені Тимур було образливим і вживалося, щоб висловити презирство до людини. А ось на мові західних народів Тамерлан – повноцінний аналог імені Тимур і використовується тільки в позитивному значенні. Словоформи – Тамерланом і Tamerlane.

Вплив імені на характер і долю

Тамерлан – безконфліктний і доброзичлива людина: він ніколи першим не затіє сварку. У школі Тамерлан добре вчиться і захоплюється заняттями спортом. Володіє багатою фантазією і все схоплює на льоту. Тамерлан педантичний – дрібниці для нього важливі. Йому властива надмірна завзятість і раціоналізм. Дорослий Тамерлан – цілісна особистість з високими моральними принципами і вмінням аналізувати вчинки і події.

Тамерлан батька зовні нагадує мало – швидше йому притаманні риси обличчя матері. Зате характер він повністю переймає у свого тата. Малюк Тамик злегка тремтить і поступливий. В іграх з однолітками дитина з цим ім’ям відрізняється неординарним мисленням і умінням швидко зорієнтуватися в нових обставинах. У шкільні роки Тамерлан бере активну участь у громадській діяльності свого класу, організовуючи цікаві заходи. Нерідко Тамерлан – староста.

Тамерлан дуже любить спорт. Особливо йому подобаються силові навантаження. Якщо сім’я допоможе йому в цьому починанні, може досягти вражаючих результатів. Тамерлан гонористий і знає собі ціну. Не терпить, коли йому пропонують брати приклад з якого-небудь людини.

Разом з тим, Тамерлан вірить людям і відвертий з друзями. З усіма іншими він спілкується стримано. Це вірний і надійний друг, на якого завжди можна покластися. Тамирлан поважає старших і не відмовить допомоги літній людині. Тамерлан не переносить крику і скандалів, вважаючи за краще з’ясовувати стосунки в миролюбному руслі.

У Тамерлана іменин не буває.

Езотерика
Додати коментар