Сонник верба наснилася. До чого сниться вербу у сні бачити.

Тлумачення сну верба в соннику Міллера

Побачена уві сні окремо стоїть верба – добра ознака, в найближчі дні у вас буде виходити все, що було затіяно в межах розумного.

Якщо снилося, що хтось ламав вербу або рубав її – значить, ви завинили перед кимось, і ваша совість не може заспокоїтися. Загладьте свою провину або просто попросіть вибачення, це не принизить вас в чужих очах, а навпаки, покаже силу вашого характеру.

Сон, у якому ви ставите гілку верби у воду, свідчить про ваше прагнення встигнути все. Чи варто говорити, що все встигнути неможливо, але вас це дратує, ви розриватися і нарікаєте на брак часу. Це замкнуте коло, а розірвати його просто: перегляньте намічене, приберіть другорядне, а головне зробіть в першу чергу.

Дарувати близькій людині гілку верби – сон дає зрозуміти, що у вас хтось потребує.

Приснилося, що йдуть по вулиці люди несуть гілки верби – значить, у вашому житті складеться ситуація, коли на ваших очах буде страждати людина, а ви або не зможете, або не захочете допомогти йому.

До чого сниться верба, сонник Фрейда

Верба в сні означає розбіжність між принципами сплячого і його тілесними бажаннями. Плотські інстинкти ця людина вважає низинними і гріховними, однак його тіло, по всій видимості, вважає інакше, оскільки ці самі інстинкти частенько беруть верх над пуритансьим мисленням. В результаті цих розбіжностей сплячий не отримує справжньої насолоди в сексі, і винен у цьому лише він сам. Якщо не вистачає сил протистояти похоті, то вже краще розслабитися і отримувати задоволення.

Якщо приснилася верба по соннику Цвєткова

Схилилася над водою верба уві сні передвіщає печаль.

До чого сниться верба – сонник Хассе

Верба в сновидінні є провісницею смутного часу в житті сновидця.

Якщо вам приснилося, що гілка верби була опущена вниз, до землі, то може статися якесь горе.

Верба, що розпускається сниться до заспокоєння, набуття спокою, початку нового життя.

Езотерика
Додати коментар