Сонник телевізор приснився. До чого сниться телевізор у сні бачити.

Телевізор, телебачення до чого сниться по соннику Цвєткова

Вимкнений телевізор сниться як натяк на те, що сплячий людина живе лише сьогоднішнім днем, не думаючи про майбутнє, про те, що настане завтра.

Якщо вам приснився телевізор працює, важливо, наскільки яскравим, чітким і, головне, зрозумілим було його зображення. Якщо ви добре розуміли те, що відбувається на екрані, то все, що відбувається на ньому може бути натяком на думки, ідеї та поведінку, які вам намагаються нав’язати, і роблять вони це, треба сказати, небезуспішно.

Невиразне зображення, незрозумілий сенс – свідчення того, що ви не піддаєтеся на чиєсь навіювання, але розуміти те, що відбувається навколо вас, вам зовсім не завадило б.

Працюючий телевізор з повністю відсутнім зображенням є вказівкою на проблеми, які існують, але які ви вважаєте для себе неактуальними, а даремно.

Новий телевізор сниться до нових конструктивних планів, особливо, якщо ви розглядали його схему.

Приснився розбитий телевізор – ваші нові ідеї стихнуть в самому початку.

Купувати телевізор у сні – свідчення того, що нові задуми, які рояться у вашій голові, гідні більш детального розгляду.

Якщо у вашому сновидінні телевізор згорів, це означає, що в реальному житті у вас несподівано з’явиться час для справ, які ви довго відкладали на потім.

До чого телевізор сниться – езотеричний сонник

Телевізор у сні є символом чужого впливу на людську особистість. Краще всього, прокинувшись після сну, в якому ви дивилися телевізор, відразу ж уявити собі, що ви його вимкнули, а ще краще – розбили або викинули.

Бути запрошеним на телебачення – такий сон попереджає вас, що прагнення здаватися краще змушує вас на зайву відвертість, яка врешті-решт вийде вам боком.

До чого телевізори сняться, сонник Лонго

Великий телевізор сниться людині, який сильно піддається навіюванню, чужому впливу.

Дарувати телевізор уві сні комусь із близьких чи знайомих людей – знак того, що ви намагаєтеся впливати на них, нав’язувати їм свою волю.

Якщо телевізор дарували вам – застосуйте це значення до себе.

Приснилося, що горить телевізор – заведете роман на стороні і будете думати, що ніхто про це нічого не знає, в той час, як всі будуть з цікавістю спостерігати за його розвитком і, головне, чекати сумного закінчення з гучним викриттям.

Розбити телевізор в сні – гарний знак. Ви зумієте вийти з-під чужого впливу або, як варіант, виключіть участь сторонніх спостерігачів у своєму особистому житті.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар