Сонник словник приснився. До чого сниться словник у сні бачити.

Словник до чого сниться, сонник Лоффа

Тлумачний словник в сновидінні є дуже цікавим символом. З одного боку – точність не підлягає сумніву, з іншого – створити його остаточний варіант не представляється можливим, оскільки мова живе і змінюється той дня. Якісь слова застарівають, які з’являються знову. Цей образ у наших снах також нагадує нам про те, що якою б не здавалася непорушною істина, час не стоїть на місці і може вносить свої корективи.

А оскільки словник відображає нашу мову, як письмову, так і усну, сновидіння можна віднести до категорії вербальної комунікації. Наше спілкування не знає меж, а крім того, можливо, ми просто не вичерпали ще його можливостей в якійсь конкретній ситуації.

Якщо уві сні ви щось шукаєте в словнику – значить, наяву у вас є спосіб роз’яснити, з’ясувати щось поки незрозуміле. Ви згадайте слово, що шукали? Чудово – у вас в руках є точна підказка, до якої ситуації відноситься даний сон.

Зверніть увагу, хто автор словника, що лежить перед вами? Не ви самі? Можливо, ви судите про світ і вчинках інших людей з дзвіниці своїх власних суджень?

Якщо ви просто читали словник і шукали в ньому нові, невідомі вам слова, то в реальному житті ви прагнете до чогось нового, ще не знайшли себе.

У разі, якщо побачений словник виданий іншою мовою, мова може йти про те, що у вас відсутнє розуміння з оточуючими людьми лише з тієї причини, що ви дивитеся на те, що відбувається однаково, але не розумієте цього, доводячи один одному очевидні речі.

І ще одне значення словника в сновидінні – це внутрішнє прагнення до гармонії з навколишнім світом. Щоб осягнути цю гармонію, потрібно розуміти закони, по яких цей світ живе.

Езотерика
Додати коментар