Сонник ринва приснилася. До чого сниться жолоб у сні бачити.

Значення сну жолоб – сонник Хассе

Водостік, по якому вода спрямовується вниз – не найкраща ознака. Може наступити занепад життєвих сил, пропасти бажання що-небудь робити.

Якщо ринву розташований майже горизонтально, і по ньому весело біжить вода – все у ваших справах буде добре і передбачувано, прибуток буде стабільною.

У разі, коли вода незбагненним чином тече вгору по жолобу, який піднятий – рідкісна удача. Ви зможете отримати наяву вигоду там, де її не зміг отримати ніхто.

Снилося, що ринву засмічений, забитий, і вода з нього не надходить – сон означає, що вам не повернуть значний борг, або ваші справи стануть на мертву точку.

До чого жолоб сниться – езотеричний сонник

Снилося, що встановлювали ринву – очікують неприємні, але цілком передбачувані події. Це дасть можливість підготуватися і, якщо не уникнути, то хоча б легко перенести їх.

Жолоб з рівномірно поточною водою є втіхою того, хто переживає якесь горе, втрату. Час поступово стерти з пам’яті пережите.

Приснилося, що забиралися вгору по водосточному жолобу і звалились вниз – це попередження: не вплутуйтеся в сумнівну аферу наяву, незважаючи на всю її привабливість і уявну безкарність. Викриття буде швидким.

Якщо ви все-таки залізли по водостоку наверх, ви чогось досягнете протизаконними, шахрайськими способами.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар