Сонник постільна білизна приснилася. До чого сниться постільну білизну уві сні бачити.

сонник постільна білизна

Якщо наснилося постільна білизна за сонником Цвєткова

Якщо ви бачите уві сні біле постільна білизна, ваше сімейне життя буде спокійним і безхмарним.

Прати постільну білизну вручну у сні – до важкої, непосильної роботи наяву. Також ви, можливо, будете працювати на виробництві, де до цих пір застосовуються неефективні, старі технології.

Старе, дране постільна білизна сниться до непорозумінь між вами та вашим партнером, втрати взаємної поваги.

Розкішне, чиста постільна білизна може бути побачене уві сні як знак майбутнього добробуту вашої сім’ї, заснованого на чесний заробіток.

Пом’ята і брудна постільна білизна сниться до хвороб і скандалів.

Якщо уві сні чоловікові довелося міняти постільну білизну або купувати новий – він докладе чимало зусиль для того, щоб його діяльність почала приносити відчутні доходи.

У тому разі, коли нове постільна білизна купує незаміжня жінка, сон може означати її готовність вийти заміж виключно з розрахунку.

Якщо уві сні ви прибирали постіль з ліжка і стелили її на якусь поверхню, на яку вона зазвичай не стелиться (наприклад, на підлогу або на стіл), виходить, у реальному житті ви зможете спритно і дотепно викрутитися з дуже пікантної ситуації.

Гладити постільна білизна – до врегулювання наявних конфліктів і затишшя на особистому фронті.

До чого постільна білизна сниться – сучасний сонник

Покупка постільної білизни молодій дівчині сниться до вдалого заміжжя.

Спати без білизни на ліжку – до фінансових ускладнень або таємним інтимних стосунків.

Кров на постільній білизні, побачена чоловіком, говорить про його пристрасному бажанні мати сексуальні стосунки з незайманою.

Якщо ви бачите уві сні розвішану чисту постільну білизну, то спроби недоброзичливців очорнити вас наяву в очах коханої людини будуть безрезультатними.

Побачене уві сні синє постільна білизна віщує глибоко емоційні, інтелектуально багаті інтимні стосунки. Такий секс вдається випробувати не кожному.

Езотерика
Додати коментар