Сонник образа приснилася. До чого сниться образу уві сні чути, бачити.

До чого сниться образа – сонник Хассе

Ображати якусь людину в сні – до невдачі, провалу в справах і збитків за виявленої надмірної владності по відношенню до ділових партнерів.

Сниться, що ображають вас – у сні ситуація дуже схожа з реальною, тільки в ролі грубого обвинувача будете виступати ви самі.

Якщо образи ви чуєте на адресу близької людини і в присутності великої кількості інших людей – втратите наяву дуже дорогу для вас річ.

Сон, у якому ви відчуваєте сильне бажання помститися комусь за нанесену образу, намагається утримати вас від поспішного рішення, ви можете дуже сильно помилитися зопалу.

Якщо жінку уві сні ображав коханий чоловік – її свобода буде наяву дуже сильно обмежена через ревнощі партнера.

Самому ображати кохану людину – до відмови з його боку.

До чого образа сниться – езотеричний сонник

Появитися словесному образі в сновидінні – вказівка на те, що причини будь-яких нещасть ви схильні шукати в інших, навіть в той час, коли винні в них самі.

Якщо молоду дівчину уві сні образив хлопець, їй зовсім незнайомий, то в реальності вона дає привід для того, щоб з нею поводилися без жодної поваги.

Снилося, що ненароком завдали комусь образу, але зараз же одумалися і вибачилися – до підвищення.

Почути в сні словесні образи, щедро присмачені найвитонченішою матірною лайкою – до можливості проявити свої ораторські здібності. Це буде досить серйозний диспут, але за певних умов він може перетворитися не тільки в публічний скандал, але навіть і в рукоприкладство, тому, як би вам ні хотілося помудрувати, думайте про наслідки.

Езотерика
Додати коментар