Сонник наркотики наснилися. До чого сниться опіум уві сні приймати, бачити.

Наркотики, опіум, сонник Лоффа

Якщо вам сниться, що ви наркоман, можна говорити про порушення якогось усталеного у свідомості життєвого табу. Наркотичні речовини мають потужну символіку соціальної спрямованості, із-за якої людина, що вживає їх, відчуває себе ізгоєм, йому некомфортно в суспільстві. Що відбувалося у вашому мені? Як ставилися до вас оточуючі люди – приймали чи відкидали? Відмовляв чи хтось вас уві сні перестати вживати наркотики? Чи відчували ви почуття провини або вам подобалося наркотичне сп’яніння?

Якщо вживати наркотики, бути наркоманом в сновидінні вам подобалося, виходить, у реальному житті ви собі наполегливо потураєте у всьому, і в цьому відношенні думка оточуючих для вас завжди другорядна.

Бачили уві сні рідної людини, яка курить опіум або вживає інші наркотичні речовини – зверніть увагу наяву на його психологічний стан. По всій видимості, з ним не все гаразд, і ви можете відвернути його від необдуманого кроку.

Якщо приснилися наркотики по соннику Цвєткова

Сон, у якому ви відчули себе наркоманом, говорить про те, що вас не влаштовує життя, якій ви живете, але боротися за те, щоб її змінити, ви не збираєтеся. Ви віддасте перевагу краще мовчки страждати, піти в себе, ховатися у власному панцирі.

Купувати наркотики у сні – робити виклик суспільству.

Якщо в сні вам довелося продавати наркотики, то ви готові піти навіть на злочин, аби домогтися свого.

Якщо вам приснилося, що друзі вживають наркотики – у вас будуть з ними сильні розбіжності, причому їх точка зору буде здаватися вам не просто невірними, але абсолютно абсурдною.

Незнайомі наркомани сняться до нещастя в сім’ї.

Особливо несприятливо, якщо сниться наркоманка-дівчина. Батькам дітей-підлітків (у тому числі й синів) слід посилити контроль за ними у всіх сферах.

До чого наркотик сниться – езотеричний сонник

Бачити уві сні наркотики, нюхати їх – до більших неприємностей, хвороб.

Приснилося, що ваш друг – наркоман, значить, він буде намагатися перешкодити вам досягти якоїсь мети.

Смерть друга від наркотиків сниться до його хвороби.

Знаходити наркотики у своїх речах уві сні – небезпечне застереження, вас можуть підставити, викрити в тому, чого ви не робили.

Виготовлення наркотиків сниться до того, що сплячий вступить в протиріччя з законом своєї країни.

Довелося ховати наркотики у сні – будете намагатися перешкодити комусь із близьких зробити фатальну помилку.

Шукати наркотичні речовини серед ліків – до сильної болі, травми.

Якщо жінці довелося бачити уві сні чоловіка, що вживає наркотики – він з часом може почати зловживати алкоголем.

Езотерика
Додати коментар