Сонник зоопарк приснився. До чого сниться зоопарк у сні бачити.

Звіринець, зоопарк, сонник Лоффа

Насильницьке утримання звірів під замком символізує в сновидінні обмеження ваших можливостей, а також і небезпек ззовні, в залежності від того, яких саме тварин ви бачили в клітинах звіринця. Кожне з них, у свою чергу, може символізувати як ваші внутрішні почуття і якості, так і особистісну взаємодію з іншими людьми.

Те, що звірі перебувають за ґратами, вказує на те, що ви стримуєте свої почуття або ж відкидаєте їх, як неприйнятні – «не можна, не можна, неправильно». Розгляньте кожну побачену тварину опціонально і проведіть паралель зі своїм ставленням до неї уві сні – злякалися, пошкодували, помилувалися, відчули огиду і т. д.

Сюжет сну, в якому звірі втекли із зоопарку – це символ визволення інстинктів, внутрішніх почуттів. Яким чином тваринам вдалося вибратися на свободу? Була зламана перешкода, зроблений підкоп, хтось забув зачинити клітку або зробив це навмисне? Якщо джерело втечі уві сні було видно, так само очевидно можна говорити і про причини, з якої відбудеться ця внутрішня рокіровка наяву. Оцініть ступінь свого переляку, це дасть можливість судити про корисність або негативності прийдешніх подій.

Іноді в клітках зоопарку сплячий бачить не тільки існуючих тварин, але і зовсім немислимі їх мутації, предмети і навіть реальних людей – родичів, колег, колишніх коханих і т. п. Вас не влаштовує те, що ці люди в реальному житті привертають до себе надмірну увагу, знаходяться на виду, це дратує вас. Деколи сплячий прагне до того, щоб обмежити свободу цих осіб, утримувати під замком і неодмінно у себе на увазі – фактор недовіри.

Більше того, ви самі можете виявитися в сні по ту сторону клітки. Цей сон вказує на відчуття ненормальності того, що відбувається наяву у вашому житті. Ваші дії контролюються, нормуються і обговорюються, це вносить елемент дискомфорту у ваш побут. Такий сон може бути передвісником небажаної популярності.

Езотерика
Додати коментар