Сонник карнавал приснився. До чого сниться карнавал у сні бачити.

Карнавал, сонник Лоффа

Присутність на карнавалу для сновидців різного віку і життєвого становища може мати зовсім різне значення. Наприклад, для осіб молодого віку карнавал може асоціюватися з місцем більш широкою моральною дозволеністю та безконтрольованістю поведінки. В цьому випадку сон найчастіше має відношення до сексуального досвіду сплячого.

Для дорослих осіб присутність на карнавалі може мати як позитивне підґрунтя, так і негативне. В останньому випадку мова йде про батьків, для яких присутність на дитячих карнавалах далеко не завжди викликає приємні емоції. Це пов’язано з підготовкою до дії (необхідність зшити або купити карнавальний костюм), і саме дійство, пов’язане з великим скупченням народу і хвилюванням за власну дитину. В цьому випадку сон може передвіщати хвилювання, переляк і навіть почуття страху або агресії.

Велике значення набувають мають місце у сні карнавальні костюми. Якщо всі присутні на карнавалі або окремі особи одягнені в незвичайні сукні, на це слід звернути особливу увагу. Мали ці костюми натяк на певний образ? Були відкриті обличчя присутніх або закриті масками? Дотримувалися пристойності у поведінці тих, хто був вами уві сні не пізнаний? Відкрили свої обличчя в кінці дії ті, хто їх ховав? Відповіді на ці питання допоможуть вам пролити світло на те, що відбувається навколо вас наяву, а може бути, і на те, що діється у вашій душі.

Значення сну карнавал – сонник Хассе

Бути учасником карнавалу у сні – свідчення того, що вам необхідний відпочинок, реабілітація після напруженого трудового або наповненого переживаннями періоду.

Езотерика
Додати коментар