Сонник карантин приснився. До чого сниться карантин у сні бачити.

Карантин, сонник Лоффа

Карантин у сні не слід ототожнювати з самотністю, оскільки його появі сприяють зовсім інші фактори. Якщо ви опиняєтеся в сновидінні на карантині, наяву вам буде заборонено контактувати з кимось з оточуючих вас людей або певною спільнотою. Причини, за якими це станеться, можуть бути розкриті в даному сновидінні, так і залишатися покритими завісою таємниці.

Вважається, що побачений карантин вказує на те, що дане усамітнення має піти сплячій людині на користь або, щонайменше, захистити його від можливого нещастя або неприємності. Можливо, йому потрібно очищення душі, оновлення світогляду.

Існує й інша причина, по якій людина бачить уві сні карантин, і вона носить виховний характер. Якщо моральний аспект життя сновидця вимагає перегляду, прийняття деяких заходів та зміни ситуації, то карантин, в який якісь сили поміщають його у сні (або це робиться добровільно) дає можливість подумати і знайти правильний вихід.

Цілком можливо, що сплячій людині потрібно довести оточуючим, що він цілком здоровий” у всіх відносинах, і привід, що послужив початку карантину, повинен бути визнаний суспільством, як неіснуючий.

Якщо карантин сниться на тлі якогось конфлікту, що має місце наяву, то відсутність комунікативних зв’язків з задіяними особами чи обстановкою визначається підсвідомістю людини, даючи йому можливість і час для виправлення даної ситуації.

Езотерика
Додати коментар