Сонник холодець приснився. До чого сниться холодець у сні бачити.

До чого сниться холодець – сучасний сонник

Сниться апетитно виглядаючий холодець – приймете участь в красиво декорованому банкеті, урочистості, але при цьому є дуже велика ймовірність, що ви знеславитеся через недотримання загальноприйнятого етикету.

Якщо уві сні ви їли або пробували холодець, і знайшли його смак чудовим, то у вас з близькими людьми або друзями в найближчі дні буде цілковите взаєморозуміння.

Блюдо було несмачним або просто не сподобалося вам – сигнал про ваш поганий характер, з-за якого ви з незавидною регулярністю втрачаєте друзів.

Приснилося, що несли до столу холодець – з’явиться вкрай нав’язливий друг або подруга, позбутися яких буде непросто.

Готувати холодець у сні – до приниження й утисків.

Холодець до чого сниться, сонник Лоффа

На питання, до чого сниться холодець, не можна дати однозначну відповідь, однак, найчастіше це сновидіння несе в собі негативний смисл. Холодець, холодець – страва холодне, вогке, і не дуже приємне в тактильному відношенні, але, в той же час, смачне. Часто таке сновидіння вказує на відносини з людиною, яка відноситься до сновидця байдуже, “з холодцой”, але дозволяє себе любити. Однак, по всій видимості, господаря сну такий стан речей влаштовує, він задоволений тим, що має.

Якщо сниться холодець підталим, розтікающимся, сновидіння говорить про порушення балансу даних відносин. Суб’єкт, що дозволяє себе любити, може почати й сам відчувати якісь почуття до закоханого сновидінню, проте, психологічна суть його така, що досягнута мета перестає бути для нього бажаною.

Езотерика
Додати коментар