Сонник джип приснився. До чого сниться джип у сні бачити.

До чого позашляховик джип, кросовер сняться – езотеричний сонник

Машина джип, побачена в сні, передвіщає участь у великих фінансових операціях, наприклад, купівлі або продажу нерухомості.

Якщо ви їдете на джипі, будучи його власником, то наяву ваша фінансова стабільність похитнуться, і хитання це буде тим відчутнішою, чим більш новим і шикарним джипом ви володіли в сновидінні. Ще гірше, якщо це був великий чорний джип. Щоб поправити ситуацію, вам доведеться брати в борг або в кредит.

Керувати джипом, що належить іншій людині – такий сон говорить, що ваше честолюбство буде задоволено у зв’язку з якимось швидким подією, пов’язаних з творчістю.

Купували у сні позашляховик – чекають великі фінансові витрати по непередбаченого приводу.

Їхати на джипі уві сні в нетверезому вигляді – поганий знак. Ви неправильно поведете себе в публічному місці або на прийомі вищого керівництва.

Джип і дівчина, що сидить в ньому за кермом, сняться до інтриг і колотнеч через далеко не невинного флірту з боку сплячого.

Білий джип, побачений у сні неодруженою молодою людиною, віщує знайомство і, можливо, подальше одруження на дівчині небідній, але легковажній і недалекого розуму.

Розбити уві сні позашляховик – до зв’язків в меркантильних цілях.

До чого сняться джипи, позашляховики – сучасний сонник

Джип в сновидінні відображає фінансовий стан ваших справ, а також можливість досягнення певних результатів.

Якщо уві сні ви з величезною швидкістю мчали на джипі, ви будете втягнуті в авантюру, в якій замішані чималі гроші.

Бути власником нового позашляховика в сновидінні – до зниження зростання прибутку і не дуже хорошої течії фінансових справ. Єдиним можливим виходом з ситуації може стати кредитна позика.

Сидіти за кермом чужого джипа – сновидіння може стати втіхою для честолюбної людини, в цьому відношенні він буде задоволений.

Опинитися винуватцем в ДТП, в якому постраждав дорогий позашляховик, якщо ви самі їхали на дешевому автомобілі, – сон говорить, що вас чекає незручна ситуація в спілкуванні з представником владних структур або просто начальником.

Подарувати коханій жінці джип – такий сон передвіщає чоловікові вибухонебезпечну ситуацію в робочому колективі, викликану його явним інтересом до якоїсь дами.

Для холостяка сновидіння, в якому він їде на джипі і потрапляє в аварію, віщує одруження на корисливій і скупий жінці.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар