Сонник двійнята наснилися. До чого сниться двійнят у сні бачити.

до чого сниться двійня

До чого сняться двійнята, двійня, по соннику Цвєткова

Якщо двійня сниться заміжній жінці дітородного віку, в їхньому будинку буде поповнення.

Для чоловіка народження двійні у сні обіцяє прибуток у справі, яку він вже порахував безнадійним.

Якщо діти двійнята сняться абсолютно несхожими один на одного, наприклад, один чорненький, а другий – яскраво-рудий, то для сновидців будь-якої статі це віщує розбрат, зіткнення інтересів і, як наслідок, погіршення взаємовідносин.

Вагітній приснилася двійня – такий сон не є прямою вказівкою на кількість дітей, а лише є внутрішнім відбиттям її нелегкого у даний момент стану.

Давати імена двійнята уві сні – це дуже важливий сон, саме на даному етапі життя ви робите щось таке, що визначить долю ваших майбутніх або вже народжених дітей. Зверніть увагу на значення тих імен, які ви перебирали уві сні, і особливо на ті, які ви вибрали для обох близнят. Порівняйте їх значення – це буде вказувати на те роздоріжжя, на якому ви стоїте наяву, і допоможе зробити правильний вибір.

Якщо жінці сняться пологи двійні, безпосередній процес – в її житті трапиться визначна та урочиста подія, і станеться таке вперше.

Народити двійню уві сні і відмовитися від дітей, написати відмову через страх не впоратися – наяву ви відмовитеся від вигідної пропозиції заміжжя (сон для вільних молодих дівчат), про що згодом будете гірко шкодувати, дізнавшись про стрімкі успіхи невдалого чоловіка.

До чого двійня, двійнята сняться, сонник Лонго

Якщо вам приснилися двійнята (чужі) – будете вести подвійну гру або виконувати дві різні ролі в двох різних місцях.

Народити двійнят самій – для жінки такий сон обіцяє всіляку благополуччя, родинне щастя.

Якщо у неї народилися двійнята хлопчики – сон вказує, насамперед, на фінансове благополуччя.

Двійня-дівчатка віщують спокій і мир в родині.

Якщо завагітніти і чекати двійню уві сні довелося чоловікові – несприятливий знак. Сон вказує на наявність наяву внутрішніх протиріч.

У випадку, якщо йому довелося народити двійню дівчаток – він слабовілля в особистому житті з труднощами робить в цьому відношенні вибір і постійно коливається з приводу виявлених у обраниці недоліків. Новий пошук закінчується тим же, і так буде до тих пір, поки він перестане порівнювати даму серця з якимсь примарним ідеалом.

Якщо ж чоловік у сні народила двійню хлопчиків – це є вказівкою на зайву скупість, яка заважає не тільки любовних відносин, але і кар’єрі.

Подібне тлумачення, тільки в більш м’якій формі, відноситься і до сновидінь, в яких чоловік бачить народження близнюків у своїй обраниці.

Якщо сниться, що у вашої мами народилася двійня – будете сваритися через майнового спадку (не обов’язково батьківського).

Езотерика
Додати коментар