Сонник банкір приснився. До чого сниться банкіра у сні бачити.

До чого банкір сниться – езотеричний сонник

Приснився банкір – побоюйтеся грошових втрат.

Якщо уві сні ви розмовляли з банкіром, є великий шанс потрапити на рекламну хитрість і втратити гроші.

Бачити себе банкіром – до помилок у веденні бізнесу.

Для тих, хто насправді працює в банку, але має набагато більш скромну посаду, такий сон може загрожувати втратою робочого місця або банкрутством цього банку.

Сниться, що банкір зустрівся вас на вулиці, – значить, ви зовсім не впевнені у власній профпридатності, ким би ви не працювали. Розберіться, чи є причини такої невпевненості і або займіться професійним зростанням, або припиніть себе недооцінювати.

Побачити в сні банкіра, справи якого йдуть погано, означає близьку присутність у вашому житті людини, який сам по собі вам байдужий, але в спілкуванні з ним ви відчуваєте дискомфорт. При цьому причини такого підсвідомого відчуття можуть бути відсутні, просто постарайтеся обмежити контакт.

До чого банкіри сняться, сонник Лонго

Якщо ви сварилися з банкіром, то сновидіння видає ваше занепокоєння з приводу серйозної розмови, який здається вам неминучим і потрібним, але дуже вас обтяжує. Кращий вихід – прийняти всі заходи, щоб уникнути цієї розмови.

З банкіром при вас сварився хтось інший – вам, навпаки, слід якомога швидше почати це складне з’ясування стосунків. Результати для вас будуть позитивними.

Якщо уві сні ви бачите знайомого вам людини, що знаходиться на прийомі у банкіра або просто з ним розмовляє, то ця людина потребує вашої допомоги. Якщо йому потрібні гроші, він сам не попросить вас про це, але буде дуже вдячний, якщо ви запропонуєте йому допомогу.

Езотерика
Додати коментар