Сонник бандити наснилися. До чого сниться бандитів у сні бачити.

Значення сну банда, бандит – сонник Хассе

Бандит уособлює небезпека, страх.

Напад бандитів у сні попереджає, що наяву ви переживете серйозний переляк.

Якщо уві сні вас переслідували бандити у великій кількості, то наяву від вас буде потрібно якийсь дуже рішуча дія, причому справа стосуватиметься дуже серйозного, не побутового питання.

Сюжет, в якому в будинку виявилися бандити, а ви з ними намагалися мирно домовитися, свідчить про ваше самовладання упереміш з надмірною довірливістю, ви можете від неї постраждати.

Виганяти бандита з дому – значення сну залежить від того, чи вдалося вам це зробити. Якщо ні, сон може передвіщати розорення.

Якщо молодій жінці уві сні довелося тікати від бандита – в особистому житті у неї будуть серйозні проблеми, є ризик нарватися на альфонса.

Якщо вам у сні вдалося вбити бандита або ж загнати його в місце великого скупчення людей, то ви щасливо уникнете небезпеки.

Вбивство бандита на ваших очах кимось іншим сниться до дуже своєчасної допомоги наяву.

Побачити в сні в ролі бандита самого себе – до виконання бажань.

Якщо сюжет сну дуже заплутаний, бандити, напад, вбивства – все змішалося в купу, то таке сновидіння є, швидше за все, відображенням вашого неспокою, пережитого стресу, перевтоми, його не слід тлумачити.

Довелося ховатися від бандитів у сні – зверніть увагу, де вам вдалося (або не вдалося) це зробити. Можливо, це підказка.

Езотерика
Додати коментар