Сонник бальзам приснився. До чого сниться бальзам у сні бачити.

Значення сну бальзам – сонник Хассе

Хворій людині бальзам сниться як символ одужання, він піде на поправку.

Якщо бальзам сниться здоровій людині, то цей сон може послужити і сигналом про необхідність подбати про здоров’я, і як обіцянка про виконання давнього бажання.

Бачити уві сні бальзам в руках іншої людини – це попередження про те, що стосунки з партнером можуть серйозно зіпсуватися, і, якщо сварка закінчиться розлученням, то ваше самотність в наступний раз буде порушено ще не скоро.

Якщо уві сні ви самі тримали бальзам в руках або, ще гірше, використовували його за прямим призначенням, то ви зробите не надто вдалий вибір партнера для таємного адюльтеру. В результаті постраждає ваша репутація і соціальний статус.

До чого бальзамування сниться – сучасний сонник

Якщо вам сниться, що у вашій присутності хто-то кого-то бальзамує, то сон сповіщає вас про спроби з боку близької людини чинити тиск на ваші переконання та моральні принципи.

Сон, у якому ви незбагненним чином бачите, як бальзамують ваше власне тіло, можна сприймати як попередження, що вибирати друзів для спілкування і проведення часу слід з більш суворим критеріям.

Якщо сплячий є або вважає себе володарем високого суспільного статусу, сон про власний бальзамуванні говорить про те, що йому доведеться довго спілкуватися з людьми нижчого стану.

Якщо ви самі уві сні бальзамируете чиєсь тіло – чекайте невдач у фінансових питаннях і/або періоду довгих самотніх вечорів. Якщо ви зможете морально налаштувати себе на гідну зустріч випробувань, то вони не здадуться вам важкими.

Езотерика
Додати коментар