Сонник анаконда наснилася. До чого сниться анаконду у сні бачити.

Анаконда, сонник Лоффа

Змія анаконда в сновидінні уособлює собою чиєсь тиск, причому тиск сильний, вольовий і непохитне. Трактувати побачений сон слід саме з цієї сторони, беручи до уваги спосіб розправи цієї змії з жертвою, а не розглядаючи її з точки зору, що анаконда – змія. Тим більше що зі зміями все набагато складніше.

Анаконда може символізувати як тиск на сплячого, так і його дії щодо інших. У першому випадку він є безпосереднім учасником подій, у другому, швидше за все, стороннім спостерігачем.

Якщо удав у вашому сні повзе, велике значення має, в яку сторону. Якщо анаконда повзе до вас, небезпека тільки насувається. Хтось зробить на вас авторитарний тиск, це може бути обмеження прав, заборона на щось для вас важливе, сильний натиск при прийнятті якогось рішення і т. д.

У разі, якщо анаконда повзе від вас, сон говорить про те, що вам слід уникати будь-яких ризикованих підприємств, не вступати в конфлікти і по можливості взагалі зачаїтися на деякий час. Це дасть вам шанс послабити увагу і вийти з-під владного контролю.

Якщо анаконда впала на вас зверху – вас змусить робити щось проти волі людина, наділена неабиякою владою.

Битися в сні з анакондою означає попередження, що ваше обурення наяву з якогось приводу може завдати вам шкоди.

Якщо ви спостерігали зі сторони, як анаконда напала на людину, то подумайте, чи не обмежуєте ви чиїсь права і свободи наяву. Якщо ви при цьому сильно налякалися, то мова йде про дуже близьку людину.

Езотерика
Додати коментар