Сонник амфібія наснилася. До чого сниться амфібію у сні бачити.

До чого амфібії сняться, сонник Лонго

Сновидець, який бачить безліч амфібій, пустуючих і граючих на волі, явно не з тих людей, які сидять і чекають масовика-витівника, який прийде і розвеселить його. Ця людина здатна знайти тему для розваги в абсолютно несподіваному місці і ніколи не віддається нудьзі.

Якщо уві сні амфібія раптово вискочила і налякала вас, то наяву ви можете незаслужено образитися на близького друга.

Той же сон для дорослої жінки може означати, що вона не зважиться на пропозицію, яка отримає від солідного чоловіка.

До чого сняться амфібії – сучасний сонник

Амфібія символізує прагнення до різноманітності, нових захоплень і розваг, пошуку нових місць та нових вражень.

Злякатися уві сні амфібії – сон означає, що ваші реалії, життєві позиції і все, що ви оточили себе, давно перестали відповідати вашим запитам, і відповідати часу. Все це потрібно подумки зібрати, розкласти по поличках і переглянути.

Якщо поведінка амфібії уві сні викликало у вас сміх, то наяву у вас є близькі, які не підведуть.

Амфібія, приснився на ранок четверга, обіцяє непоганий прибуток від власного хобі.

Побачити себе амфібією серед безлічі інших, і при цьому відчувати свою особливість, любов оточуючих, як ніби ви цар в цій державі – сон нагадує вам про сімейне щастя, якого у вас немає. Варто подумати про народження дитини. Якщо в цей період у вас щось не ладиться по службі, все скоро нормалізується.

Сниться, що ви купуєте або вже надягаєте на себе пристосування для підводного плавання з метою поплавати серед амфібій, помилуватися на них і повивчати їх в природному середовищі існування, – ви дуже консервативна людина. Переконати вас змінити кут зору на щось – справа майже безнадійна. Якщо ваша думка йде в розріз з загальним – це все одно не завадить вам вважати його єдино правильним. Пам’ятайте, що така категоричність не тільки не завжди виправдана, але часом і безглузда.

Отримати в подарунок тераріум з амфібіями означає ваше сприйняття думки інших людей, відмінних від вашого, як власну загрозу. Ви готові боротися до кінця, однак, набагато розумніше було б пошукати істину в середині.

Бачити в сні опудала амфібій – тяга до природничих наук. Для абітурієнта – добрий знак, він побачить себе у списку студентів.

Якщо вам сниться людина-амфібія, то в найближчій перспективі наяву перед вами відкриваються такі можливості, які, можливо, більше ніколи не з’являться. Ловіть момент.

Езотерика
Додати коментар