Сабіна значення імені

Домашні звернення — Біна, Саба, Сабинка, Іна, Бинхен, Заза, Біне, Саса, Бібі, Сава.

Відповідні за звучанням — Сабін, Савіна, Сабен, Сабіне, Забина, Савине, Сэвина.

Ім’ям користуються християни, католики.

Від красивого народу

Про появу імені існують неоднозначні думки. Одне з них говорить на користь походження імені від прозивного римського поняття Sabinus, що означає «сабинянин». У той же час цим словом називали представників родів Кальвизий і Клавдій.

Інша думка схиляється до його походженням додаванням закінчення жіночого роду до вже наявного імені Сабін. Це ім’я чоловічого роду носив ватажок одного з народів Італії — сабінян. Жінки-сабінянки відрізнялися дивовижною красою, цілком можливий переклад слова «сабинянка» у значенні «красивий». А може бути обидва думки про появу даного імені виникли на одній ґрунті. Не виключено, що римське слово Sabinus від назви народу в додатку до жінки може перекладатися як «красива», в додатку до чоловіка — «сильний».

Католики знають про єпископа міста Канози (Каносси) Сабіне святому, його вважають заступником жителі міста Барі в Італії. Жінки звертають молитви до Сабіне Римської, святий помічниці домогосподарок.

Ще одна думка говорить про походження Сабіни з мови арамійців. У них слово Saba означало «мудра» або «невибагливий». Від нього ж утворені деякі інші імена. Про них можна дізнатися з історії імен Сава і Савелій.

Ім’я перетворюється в Савіну при вживанні православними, які шанують святомученицю Савіну Смирнскую.

Вплив імені на характер і долю

Володарка імені часто росте в сім’ї без братів і сестер. Сабіна звикає вередувати. Народжені в зимові місяці носійки імені відрізняються складністю характеру. Ці Сабіни обдаровані талантом, красою і притягують погляди чоловіків. Проте представникам сильної половини людства важко налагодити відносини з Сабіною. Дівчина з таким ім’ям любить владу над людьми, їй хочеться підпорядкування. Сабіна в основному сидить на шиї батьків.

Представниці імені, які народилися влітку, протилежні особистості — сором’язливі і скромні. Сабіна насторожено зустрічає залицяння чоловіків. Для Сабіни вони представляють не чоловічу силу і захист, а підступність і спроби спокуси її наївності і довірливості.

Власниці імені, що з’явилися на світ восени, хоча себелюбні і розсудливими, але поступливі і добродушні. Ця Сабіна займається своєю зовнішністю. Сабіна отримує задоволення від компліментів її красі. В шлюбі господиня імені найчастіше знаходить щастя. Сабіна чомусь народжує в основному дівчаток. Її іменем можна називати дітей, народжених в літній або осінній час.

Носій імені має твердий характер. Сабіна не відступає від прийнятих рішень, незважаючи на протилежні думки. Сабіна — любителька інтриг і грошей. На вигляд власниця імені поривиста і примхлива, насправді вона прикриває розважливість та поміркованість. Сабіна мстить за завдані образи, має інтуїцію і аналітичний розум.

Близьких людей навколо неї небагато. Не всі здатні витримати твердість її характеру. Дівчина стільки ж приваблива, скільки і небезпечна. Вона чудово справляється з домашніми справами, приємний співрозмовник, гостинна.

Проявить свої дані в артистичній, дослідній, реставраційній діяльності. Сабіна має рішучість і такт, допомагають їй бути успішною у вибраній справі.

Іменини відзначають узимку 30 січня, навесні — 24 березня, влітку в самому кінці — 29 серпня, восени — 27 жовтня.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар