Значення імені Раїса | Що означає ім'я Раїса, характер і доля

Раїса значення імені

У жіночого імені Раїса є дві версії походження. За однією з них, це грецьке ім’я. І в церковних календарях (православних) воно позначене як Іраїда. Значить, витлумачити ім’я можна аналогічно Іраїдою — «дочка борця, героя».

Друга версія відносить нас до арабських коренів. А саме до слова «раїс», що означало «начальник» чи «ватажок».

Раїса — досить популярне ім’я у мусульман, православних, греків. А ось татари вживають видозмінену форму імені — Райся.

Близькі і рідні в побуті до Раїси звертаються як до Раюсе, Раєчко, Раше, Ісі, Раїсці, Рай.

Дні Ангела Раїси випадають на: 18 березня, 7 серпня, 5, 18, 23 вересня, 6 жовтня

Вплив імені на характер і долю

Іноді про Раїсу у навколишніх складається оманлива думка. Раєчка здається їм такої милої, чуйною, безпорадною, ласкавою, що ніхто навіть і не підозрює, що насправді володарка цього імені — справжній кремінь. Раїса прагматична, посидюща, працездатна, розумна, самостійна. Єдине, що видає її натуру, це спалахи гніву і деяка квапливість, нетерпіння.

Однак Раїса часто виступає в ролі миротворця, дипломатично налагоджує, відновлює контакти між людьми, що розсварилися. Раєчка вміє тверезо оцінювати ситуацію, ставити розумні аргументи. Жінка з таким ім’ям продумує кожен свій крок, тому її не дорікнути в легковажності, неуважності.

Раїса за темпераментом ближче до холерика. Так, вона іноді може розлютитися, але зазвичай вміло стримує свої емоції, спритно приховує почуття. Робота — ось що становить сенс життя багатьох Раїс. Жінки, названі Раїсами, на подив посидючі, наполегливі в досягненні кар’єрної мети. Але при цьому вони іноді не можуть утриматися від бажання дати комусь-пораду, повчання. А це, погодьтеся, не завжди і далеко не всім подобається.

Втім, саме тому Раїси може вийти прекрасний педагог: вчитель або вихователь.

Раїса, народжена взимку, може стати відмінним програмістом, математиком. А взагалі з власниць цього імені виходять прекрасні медики, журналісти, екскурсоводи. Треба зазначити, що Раїса завжди пильно стежить за успіхами колег, вважаючи їх потенційними суперниками. Раю ставить перед собою мету і послідовно домагається задуманого. При цьому жінка по імені Раїса ніколи не стане лицемірити, викручуватися в тому випадку, якщо не згодна з опонентом. Раїса відважно буде відстоювати власну точку зору, навіть якщо доведеться сперечатися з начальством.

Раїса завжди завершує розпочату справу. І в цьому криється одна з її позитивних сторін. Раю — людина слова. На неї можна покластися. Вона не підведе, якщо дала обіцянку.

Жінка з цим ім’ям вміє поєднувати професійні обов’язки з сімейними. В шлюбі Раєчка завжди стає лідером. Майже всі побутові проблеми лягають на її плечі. Раїса хороша господиня, чудова кулінарка і турботлива мама.

Володарка цього імені підтримує добрі стосунки з ріднею. У неї відмінний контакт навіть зі свекрухою.

Раїса вірна дружина. І від свого чоловіка вона чекає такої ж поведінки. Обману, зради вона не простить. У Раечки розвинена інтуїція і будь-який обман вона просто «чує», відразу визначаючи, де правда, а де брехня.

Раїса рідко кривить душею і бреше, тому ніколи не стане крутитися, а просто збереже мовчання. Вона делікатна дружина, розуміюча благовірного без слів. Той, хто одружений на жінці на ім’я Раїса, може бути впевнений: вона зробить все для того, щоб зберегти сімейне щастя, мир, благополуччя.

А ще Раєчка дуже темпераментна особа. В інтимних стосунках вона проявляє ініціативу і сміливість, намагаючись заповнити відсутні емоції. Жити з Раєю непросто. Адже вона насправді деспот. Тому близькі та знайомі часом уникають спілкування з нею. Є ще один важливий нюанс — Раю ревнива і неприязно ставиться до інших дамам, які можуть скласти їй конкуренцію.

До родичів Раїса відноситься більш толерантно і терпляче, навіть доброзичливо. Але тільки тоді, коли вони не створюють їй проблем, не втручаються в сферу її інтересів.

Так виходить, що близьке коло Раїси складається з людей, які можуть стати їй в пригоді. Домочадцям доводиться миритися з непередбачуваним характером Раечки. І треба зауважити, що людина з таким ім’ям зовсім не сухар. Вона відповість взаємністю того, хто проявить до неї доброту, увагу.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь