Оскар: значення імені Оскар. Доля і характеристика імені

Ім’ям Оскар батьки називають хлопчиків в католицьких сім’ях Німеччини.

Ім’я Оскар виникло в середовищі давніх германців і спочатку воно вимовлялося як Ansgar. Це ім’я утворилося шляхом злиття коренів «ас» (божество) і «гар» (піку), так що професійні лінгвісти розшифровують його як «божественна піка». Але деякі нормандські філологи вважають, що ім’я Оскар означає «божественний».

Крім усього іншого, Оскар є героєм Британських легенд, сином Оссіана, який осліп полководця, від якого відвернулися рідні та близькі.

Характер чоловіка по імені Оскар

Мама і тато, які назвали хлопчика ім’ям Оскар, в перші роки його життя будуть страждати від втоми і недосипання. О ні хвилини не сидить спокійно і постійно ображає інших дітей. Позитивною стороною Оскара можна вважати його тягу до знань та вміння відстоювати свою позицію. Мама і тато майже ніколи не можуть залишити Оса одного. Коли Оскар вчиться в школі, то стає частиною великої компанії. Хобі Оса досить різноманітні — серед них є і настільні ігри, і спорт, і колекціонування, які потім переходять і в доросле життя. Однак, щоб стати зразковим учнем, Оскару не вистачає вміння зосереджуватися.

Володар імені Оскар, народжений в один із зимових місяців, може виявитися досить впертим. З-за цього Оса часто карають батьки. У дорослому віці Оскар часто заспокоюється. Ока володіє підвищеною гидливістю. Зовнішністю Оскар нагадує оточуючим маму. Риси же особистості О переймає у тата.

Особисте життя і кар’єра Оскара

Людина з ім’ям Оскар часто без особливих проблем отримує вищу освіту. Проте зазвичай Ос влаштовується на посаду, на пряму не пов’язану з його дипломом. «Осінній» Оскар добре розуміє математичні концепції і теорії дисциплін, заснованих на принципі верифікації. Нерідко О обирає професію лікаря чи інженера. Крім того, Ос із задоволенням грає на музичних інструментах, вчить дітей або пише статті. Іноді Оскар знаходить себе в мистецтві.

Оскар дуже терплячий. Ос рідко стає учасником різних афер і подібних проектів. Якщо О вирішує чимось зайнятися, то він, напевно, вже вивчив кубометр літератури з даного питання.

Володар імені Оскар нечасто пробивається на значимі посади. Це відбувається з-за того, що Ос сам толком не знає, чого він хоче. Обережність Оскара в даному випадку грає з ним злий жарт. Чим довше О зважує всі «за» і «проти», тим більше вірогідність того, що він врешті-решт передумає. Оскар дуже часто покладається на внутрішнє чуття, незважаючи на ясний розум, що дозволяє надійно запам’ятовувати й аналізувати нову інформацію. Нерідко Ос упускає підвернувся шанс із-за того, що не може стримати своїх емоцій. До того ж Оскар нічого не буде робити, якщо його сильно не «припече».

Оскар, народжений влітку, рідко вступає в шлюб рано з-за своєї уразливості. Крім того, цей Ос страждає від невпевненості в собі. А ще Оскар закохується далеко не відразу. Своє житло Осик сприймає як місце, де можна сховатися від проблем. Якщо щось йде не так, то Ос сильно засмучується. Якщо із-за невпевненості Оскар почне вважати себе неправильним, то жінки їм не зацікавляться. З тієї ж причини Ос може бути агресивним. Хоча найчастіше Осик — романтик. Але це знають всі.

Носія імені Оскар легко образити. Всі його знайомі повинні тримати це в голові. Якщо цей чоловік образиться, то обов’язково відповість злом. Ос не любить ходити в гості, але радий, коли до нього приходять друзі. Але йому нудно і самотньо. О завжди розглядає проблему з різних сторін, але може робити щось хороше на шкоду собі. При спілкуванні чоловік намагається дотримуватися дистанції, але близьких не зраджує. Їм він буде скаржитися, коли щось не виходить.

Людина з ім’ям Оскар не заводить багато друзів. Ос воліє спілкуватися з одним або двома людьми, яким він безмежно довіряє. О ніколи не відкриється незнайомцеві. Багато хто вважає його холодним, нудним і відлюдькуватим чоловіком з роздутим зарозумілістю.

У чоловіка, що носить ім’я Оскар, іменини припадають на 3.02.

Езотерика
Додати коментар