Олег: значення імені Олег. Доля і характеристика імені

Іменем Олег батьки називають хлопчиків в православних сім’ях слов’янських народів.

Ім’я Олег походить від поширеного в древній Скандинавії імені Хельга, що в перекладі на сучасну українську означає «святий». Однак деякі фахівці інтерпретують його як «везучий» або «віщий». Ім’я Олег тісно пов’язане з князівським родом Рюриковичів і спочатку було язичницьким. У православний іменослів воно було додано після того, як Олега, князя Брянська, зарахували до лику святих.

Проте за теорією, висловленої Ломоносовим, ім’я Олег спочатку належало до слов’янських. Також до неї схиляється і польський філолог Роспонд. Він відштовхується від того, що імена Ольга, Олег, Ігор і Гліб не поширені у німецьких народів зараз і не згадуються в Римських літописах. Таким чином, Роспонд підтримує гіпотезу, що варяги, запрошені на князювання до Новгорода, були не шведами, а поморами. Ольга — жіночий відповідник імені Олег. Крім того, Олега можуть скорочено називати Лесею або Олесею.

Інші скорочення імені Олег — Алік або Льоша застосовуються ще до багатьох іменах. Льошею називають чоловіків з іменами Олексій і Леонід. Алік підходить до імен Альберт і Олександр, Аля — Алевтина, Аліна, Алла, Олександра, Аліса, Альбіна, Альфред, Алана, Галина, Алія, Аеліта, Алія, Альона, Альфія і Алсу. Крім того, на сьогоднішній день ім’я Алік отримав самостійність.

Характер і доля чоловіка на ім’я Олег

Володар цього імені — дуже хороший чоловік. Однак, якщо Олежек когось вважатиме авторитетним, то буде йому в усьому довіряти, і розвіяти цю ілюзію буде досить проблематично. Олегу властиво на все мати свою думку, яка далеко не завжди збігається із загальноприйнятою. З-за цього підхід до Олега знайти дуже важко.

Носій цього імені володіє живим інтелектом і воліє на всі питання отримувати максимально точні відповіді. Саме тому Олежек охоче вивчає дисципліни, побудовані на принципі верифікації. У чоловіка з цим ім’ям розвинене критичне мислення. Олежка майже нічого не сприймає на віру, від чого починає вважати себе гідними тих, ким рухає звичка і сліпа віра. Однак навколишні тягнуться до Олега, тому що він ніколи не намагається бути головним і вважає більшість знань випадковим придбанням. При цьому Олежа завжди може привести аргументи на користь своєї позиції.

В будинку володаря цього імені постійно ідеальний порядок. Олежек практично органічно не переносить безлад в будь-якій сфері життя. На основі цього Олежка робить всі вибори у своєму житті, починаючи від місця навчання, роботи і аж до дружини.

Носій цього імені шукає собі таку даму, з якою у нього буде духовна близькість. Найчастіше дружина за характером схожа на матір Олега. Вдома поводиться як дбайливий господар.

Чоловік на ім’я Олег легко знаходить спільну мову з жінками, яких звуть Аліна, Анастасія, Анна, Дар’я, Катерина, Ірина, Лада, Людмила, Марія, Наталія, Оксана, Ольга, Поліна, Світлана, Софія, Тетяна, Юлія і Лариса.

У чоловіка, що носить ім’я Олег, іменини припадають на 3.10.

Езотерика
Додати коментар