Неллі значення імені

Іменем Неллі прийнято називати дівчаток у греків і росіян; у католиків.

Короткі похідні імені Неллі: Нелля, Неля, Леля, Єлю, Нелка і Нела.

Аналогічні імені Неллі: Петронелла, Корнелія, Елеонора, Неонилла, Нінель, Новела, Наїля і Олена.

Неллі в якості імені володіє трьома варіантами своєї появи. I-ий: ім’я Неллі пішло від «неос», що з грецької означає «новина», «молодість». Зрозуміло, що в цьому випадку Неллі значить «молода».

II-ий варіант: ім’я Неллі утворилося від імені Елеонора і наділена різними трактуваннями. До речі, в цьому випадку Неллі цілком можна вважати вкорочено-ласкавим прізвиськом тієї ж Елеонори.

III-ий: Неллі може бути укороченим прізвиськом Новели, Неонілли, Петронелли. Ще Неллі частенько стає ласкавою формою імен Корнелія і Нінель. І, звичайно ж, Неллі — повністю незалежне ім’я.

Вплив імені на характер і долю

З молодих років Неля проявляє себе особливої непередбачуваною, вибагливий, примхливої і сварливою. У гніві Неллі примудряється пересваритися з усіма, і це незважаючи на те, що в звичайному стані Нелі властиві сором’язливість і скромність.

Неллі — егоїстична особистість, яка постійно вишукує моменти, щоб показати власну перевагу над оточуючими. Що цікаво, часто Неля виставляє себе аристократкою і у неї дивним чином це виходить за рахунок вроджених відмінних манер і вишуканого смаку. Неллі більше приваблюють цінності духовні, ніж фінансові, вона має величезну тягу до мистецтва.

Чудово вихована панянка на ім’я Неллі любить багато часу віддаватися мріям — в цьому Нелі допомагає багата уява. Вона якось підсвідомо серед однолітків відчуває власну особливість. Нелке подобається провокувати скандали, особливо, якщо справа стосується зауважень на її адресу — чималу роль у цьому відіграє Неліна підвищена емоційність. Ставши дорослою, Неллі показує себе дуже імпульсивною особою.

Помічено, що ім’я Неллі батьки дають своїм дочкам більше для того, щоб виростити освічену і успішну особистість. Їм практично не доводиться докладати особливих зусиль, щоб прищепити Неллі почуття аристократичності і чудовий смак — все це вона отримує від самої природи. Більше уваги батька з матір’ю варто приділяти Нелліній підвищеной емоційності, направляючи її в потрібне русло, інакше в майбутньому не обійтися без страждань від вибухонебезпечних проявів Нелі.

Всі Неллі —дуже допитливі панянки. Названі цим ім’ям легко знайдуть один мову з незнайомими, за рахунок чого Нелі дізнаються багато таємниць, недоступні іншим. Цікаво, але факт: незважаючи на вибуховий характер Неллі, у неї багато справжніх друзів і майже немає ворогів.

Побут Нелі не по душі — всі турботи про нього вона намагається перекласти на когось (частіше на матір або на свекруху). Вона чудово вміє обставляти житло, підбираючи все необхідне для цього, але от готувати їжу змусити її не вдасться нікому. Краще названа цим ім’ям шанує свого задоволення або ж прийме гостей та розважить їх.

Для носіїв імені Неллі дуже важлива реалізація духовних запитів. При цьому вона ніколи не стане жити з чоловіком, який не зможе забезпечувати її матеріально. Духовні запити панянки ніяк не пов’язані з родиною — вона воліє заводити знайомства з цікавими людьми та працювати на цікавій роботі.

З обранцем Неллі зазвичай укладає хороший шлюб, який представляє собою спокійні стосунки. Заміжній жінці імені дуже потрібна стабільність, а в особі чоловіка — досвідчений і темпераментний чоловік. Часто чоловік Нелі володіє складним характером і провокує її на ревнощі.

Носительці імені припаде до душі робота в сфері мистецтва, медицини, педагогіки. Кар’єру Неллі робить довго, тому як постійно вступає у суперечки з начальством.

Неля хоч і запальна, але не злопам’ятною, не пам’ятає довго завданих образ. Часто шкодує про власну нестриманість, але кожного разу знову і знову виявляє її. Аристократична жінка на ім’я Неллі ніколи не втомлюється говорити на тему моди, мистецтва, пригод, світського життя.

Наречені цим ім’ям завжди виглядають відмінно. Їх поведінка випромінює стильну вишуканість, а також суперечливість у вчинках і словах. До речі, така поведінка нерідко стає кінцем довгої дружби Неллі з людиною!

Іменини Неллі не відзначає.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар