Нея значення імені

Аналогічні імена, відомі в різних країнах світу — Неа, Нэя, Ніа, Ліннея, Виринея, Дульсінея, Дульцинея.

Ім’я Нея утворилося в Стародавній Греції.

Нея — одне з найбільш рідкісних імен. Спочатку воно було частиною таких імен як Ліннея, Виринея, Дульсинея. Поступово перейшло в розряд власних імен, хоча до нього дуже рідко звертаються. Іноді ім’я пишеться з літерою «а» на кінці — Неа. Українською мовою вимовляється м’яко — Нея, а є варіант запису і вимови Ніа.

Греки перекладають ім’я словом «новина». Це значення закріплено в деяких назвах топонімів.

У народів, що проживають на Кавказі та Центральній Азії, є музичний інструмент класу духових — ній. Оскільки він являє собою рід флейти, так само можна перевести ім’я — «флейта».

Православні і католики не вважали ім’я своїм, тому в святці воно не увійшло. Бажаючі святкують свої іменини в день мучениці Виринеї, що прийняла муки за вірність вірі — 17 жовтня.

Вплив імені на характер і долю

Вона впадає в очі зовнішнім виглядом і не тільки. По натурі Нея кокетлива і комунікабельна представниця слабкої статі. Неї хочеться виглядати ще більш яскравою і вишуканою, щоб викликати загальне захоплення. Нея впорається з головною роллю в будь-якому поданні, пустивши в хід своє ораторське мистецтво і переконливий стиль спілкування, ділячись незвичайними задумами. Носій імені блищить дотепністю, вона насолоджується враженням, справленим її виступом.

Нея має артистичними здібностями. Вона з вражаючою схожістю представляє і пародіює людей, чому сприяють гострота розуму і спостережливість, вміння розгледіти знайомих.

Нея обдарована надзвичайною силою розуму, завжди знайде лазівку зі складної ситуації. Господиня імені має інтерес до всього навколишнього, сподівається використовувати отримані відомості для змін у своєму житті. Нея швидко опановує іноземними мовами, толерантність допомагає їй зрозуміти культуру і традиції різних народів. Нея постійно шукає щось невідкрите і незвідане, і вона любить подорожувати. Нея не піддається смутку і нудьги, вважаючи, що життя дається один раз і прожити його треба щасливо, не витрачаючи часу на смуток і стогони.

Дитиною дівчинка з таким ім’ям зачаровує привабливістю. У навчанні Нея не намагається обігнати інших учнів. Нея чарівна, своя в будь-якій компанії, оточена безліччю друзів, тому навчання вона не ставить на перше місце. Власниця імені прив’язана до своєї сім’ї, завжди намагається зробити щось приємне батькам, у відповідь вона чекає від них любові. Нея здається надто балакучою, якщо прислухатися, можна зрозуміти, що володарка імені міркує вдумливо і знає багато серйозні і цікаві речі, це видно з її так званої балаканини.

Нея виявляє дивовижну щедрість по відношенню до оточуючих і в той же час може бути великою егоїсткою. Добре, якщо Нея зростає не єдиною дитиною в сім’ї, а в оточенні інших дітей, тоді вона буде постійно перебувати в колективі і думати не тільки про себе.

Представниця імені обожнює гармонійність і мистецтво, дівчина прагне віддати всі сили для повного щастя інших. Нея завжди відрізняється справедливістю. Найважливіше місце в житті Нея відводить любові і почуттів. Нея може у вирішенні серцевих питань. Адже дівчина з таким ім’ям має своє уявлення про майбутнє супутнику життя, вона вимоглива і прискіплива в його виборі, шукає досконалість серед представників протилежної статі.

Вона занадто захоплена своїми особистими справами, тому при виборі професії, швидше за все, буде орієнтуватися на свою внутрішню інтуїцію. При рішенні обрати майбутнє справа по своєму смаку дівчина звернеться приблизно до таких професій: Нея захоче працювати для людей, для можливості надавати їм допомогу і підтримку. Нея буде розглядати роботу з точки зору безпосереднього спілкування з людьми. Нея стане медиком, юристом, педагогом, викладачем, адміністратором, перекладачем, журналістом. Нея має схильність до ілюстрування, дизайну, акторської праці, вокалу, письменницькому ремеслу.

Іменини не відзначає.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар