Ніна значення імені

Ніжні скорочення для імені Ніна — Нінка, Ніночка, Ніка, Нинуля, Нинуся, Нинуня, Нинура, Нинюра, Нуся, Нуня, Нуна, Нинуха, Нинуша, Ниноша.

Є схоже співзвучне ім’я Ниина.

Ім’я Ніна поширене у католиків, православних, грузинів.

Історія виникнення імені

На санскриті ім’я Ніна означає «правнук», з додаванням літери «а» виходить «правнучка». Швидше за все, у далекому минулому люди рідко доживали до глибокої старості і встигали побачити правнуків. От і з’явилося спеціальне ім’я для виділення такої події.

Серед народів, які живуть в Андах, є плем’я кечуа, на мові яких словом Ніна називають полум’я або палаючі головешки і жінок теж. Шумери цим словом називають пані, а також «нін» становить частина імені для богів. Міфи зберегли ім’я родоначальника та Ассирії Ніневії — Нинос. Від імені цього правителя багато і вважають появу Ніни, що мало на івриті сенс — «велика цариця». Грузини шанують його по відношенню до пам’яті Ювеналія, приніс їм нову віру патріарха, який так назвав свою племінницю. Вони надають імені Ніна значення «юність».

Для арабів воно означає «користь», в Іспанії Ніна є не власним іменем, а загальним словом «дівчинка». В США ім’я має переклад «сильна». Також його можна визнати короткою і ласкавою формою до інших імен, серед яких можна назвати Нінель, Антоніна, Катерина, Ангеліна, Джованнина, Аннет, Аннина, Ніколіна (Ніколь), Мартіна, Стефанія і навіть Севастян.

Вплив імені на характер і долю

Господиня імені себелюбна до крайності, завдяки чому вона ніколи не займає останню позицію, а першою бути не хоче сама, їй подобається бути в рядах середнячків. Ніна уникає публічності, не виставляє напоказ своїх справ і дій навіть при тому, що власниця імені надзвичайно акуратно виконує будь-яку доручену справу, внаслідок чого завжди могла б тримати пальму першості.

Представниця імені сповнена чарівності, веде себе незмінно тактовно, її поважають усі, хто знайомий з нею. Ніна без праці складе вигідну партію, якщо б не її високі вимоги. Ніна хоче бачити в чоловікові досконалість — з-за цього в сім’ї часто спалахують сварки.

Дівчина з таким ім’ям має високий інтелект, обожнює дітей, хоча застосовує до них такі ж вимоги як до дорослих людей. Ніна хоче бачити їх відмінниками, захоплюються багатьма справами, всебічно розвиненими. Слово «добре» Ніну не влаштовує, вона вимагає завжди тільки на «відмінно».

При виборі професії володарка імені шукає відповідальності — дрібні цілі їй нецікаві.

Ніна буде іменинницею 27 січня, «весняна» Ніна — 14 травня, а осіння Ніна відзначає іменини 19 листопада.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар