Ніколь значення імені

Придумані всілякі ласкаві звернення до Ніколь — Ніко, Ніккі, Ніка, Нікола, Никуся, Ничка, Літа, Ліна, Коля, Коласита, Кола, Сита, Кулача, Лача, Никл, Линучча, Линетта, Ніна, Син, Сіна, Синтье, Класин, Клаше, Нік.

Схожі імена — Ніколетта, Ніколет, Ніколя, Ніколіна, Нікола, Колетта, Ніколаса, Колета, Нікуліна, Нікол, Николасина, Николазина, Класина, Класине, Клазина.

Ім’я Ніколь з’явилася у католиків.

Ім’я Ніколь може вважатися парою до імені Микола, але у Франції. Перекладається велично — «перемогла народи». У Франції вимовляють з виділенням однієї та другої частин.

У державах, де поширене ім’я Ніколь, воно звучить на місцеву манеру. Німці вживають Ніколетта, іспанці говорять Ніколаса, португальці та угорці звертаються до дівчаток Ніколет, Колета, греки ніжно називають Ніколіна, румуни змінили в Нікуліну, поляки скоротили в Ніколу, Нікол, голландці розширили діапазон — Николасина, Класина, Класине, Николазина, Клазина, Ніколетта, Ніколетті. Зазначені як зменшення до Ніколь Ніка, Ніна, Ліна виступають в якості окремих імен.

Християни не мають такого імені в календарі, а католички, що носять перераховані імена або форми, бувають іменинницями в день святої Колетти.

Вплив імені імені на характер і долю

Ніколь завжди представляє собою інтерес для оточуючих. Вони називають Ніколь таємничою. Дівчину переповнюють емоції. Власниця імені рухливий і активний. Ніколь нездатна до посидючості. Ніколь розважлива, передбачає все. За вдачею вона розумна, комунікабельна. Ніколь швидко звикає до людей. Незважаючи на недовірливість, Ніколь постійно оточена друзями.

У дитинстві дівчинка з таким ім’ям зростає симпатичною. Вже в цьому віці у Ніколь є мрія вийти заміж і мати щасливу сім’ю. Ніколь виростає чутливою і вразливою. Характер Ніколь складається під впливом сімейних відносин. Негаразди між батьками важко переносяться Ніколь. Розбрат дорослих змушують господиню імені шукати самоти і займатися проведенням різних досліджень.

З колегами володарка імені веде себе тактовно. Ніколь дуже хоче приносити користь, щоб про неї склалося гарне враження. Ніколь віддана дружбі і підтримає радою. Ніколь звикла уважно вислухати мовця. У ролі майбутнього чоловіка дівчина з таким ім’ям бачить прекрасного принца, ідеал. Якщо такий з’явиться, господиня імені буде сама романтичність, жіночність, тактовність. Власниця імені створена для ролі матері.

Їй неодмінно потрібно стати успішною в обраній професії. Ніколь добре проявить себе у реалізації товару, реклами. Професія педагога, маркетолога, туроператора теж дадуть Ніколь можливість реалізувати себе.

Якщо Ніколь дістанеться посада керівника, вона тут же придбає владні і командирські замашки. Власниця імені не має звички брати приклад з когось, навпаки, усі свої вчинки направляє з розрахунком підкреслити несхожість на інших. Вона ставить підлеглих у скрутне становище, вимагаючи дотримуватися її принципів і не відхилятися в сторону при виконанні озвучених наказів. Ніколь хочеться домогтися загального захоплення собою. Гордість і самолюбство підштовхують Ніколь до цього. Дівчина з цим ім’ям намагається наблизити себе до ідеалу. На шляху до цієї мети Ніколь не приховує гніву, егоїзму, заздрості. Навіть самостійність Ніколь виявляється плодом себелюбства. Все це призводить до нелюбові до Ніколь з боку колег, хоча вони і визнають в її характері багато позитивні риси. Ніколь не відмовить матеріальної допомоги, говорить правду, користується повагою.

Дівчина суперечить сама собі. Себелюбство Ніколь протистоїть чуйності, чуйності, безкорисливості. Якості характеру змушують її виявляти і хороші, і погані сторони.

З дитинства вона звикла вважати себе краще всіх. Школяркою Ніколь верховодила в класі. Були в ній артистичні дані. Все це змушувало звертати увагу на Ніколь і давало привід до зарозумілості. Ніколь подобається, що їй лестять. Батьків і їх поради дівчина не сприймає, адже вона досконалість.

Але лідерство не пригасило чутливості дівчини. Від дійсності Ніколь ховається в уявному світі. Їй потрібно вдаватися до фантазій і мрій. Ніколь приваблює область містики. Дівчина романтична по натурі. Її тягне в подорожі, ваблять далекі місця і новизна.

Іменини Ніколь відзначає 6 березня.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар