Назар: значення імені Назар. Доля і характеристика імені

Іменем Назар батьки називають хлопчиків у православних, католицьких, іудейських та ісламських сім’ях Росії, України, Білорусії, Ізраїлю та Казахстану.

Походження імені Назар

Професійні лінгвісти пропонують кілька гіпотез щодо виникнення ім’я Назар. Частина фахівців схильна стверджувати, що воно сходить до римського імені Назариус, перекладаємого на сучасну українську як «народився в Назареті».

Інші філологи вважають, що ім’я Назар виникло в Ізраїлі і перекладається як «клятва» або «той, хто служить Богу».

Ще є думка, що ім’я Назар з’явилося на Близькому Сході. У такому разі його треба інтерпретувати як «прозорливий» або «позитивний». У перекладі з турецького ім’я Назар означає «уважний огляд». В ісламському середовищі частіше зустрічається варіант Насер. У цій формі воно популярне в Казахстані.

Серед французів популярний жіночий аналог імені Назар — Назара, серед болгар — Назарка. Скороченням цього імені буде Зара або Зоря, які сьогодні вже вживаються як окремі імена.

У именословах різних конфесій християнства присутній ім’я Назарій. Ім’я Назар спочатку було популярним у народі. У православному іменослові вказані наступні числа: 9.12, 17.06 і 27.10. Усі інші числа взяті з католицького календаря.

Характер чоловіка по імені Назар

Володаря імені Назар вважають неординарною, агресивною і неоднозначною людиною. Оточуючим здається, що іноді Зара стає неконтрольованим і неадекватною людиною. Забавно, але багатьом знайомим Назара це подобається.

Хлопчик, якого батьки назвали Назар, буде активним і непосидючим. Зара любить займатися спортом і, граючи на вулиці з друзями, Назарчик також обере спортивні ігри. Але незважаючи на свою активність, хлопчик з іменем Назар дуже любить читати. «Липневий » Зара намагається бути схожою на маму. Назарчик — відлюдний і задумлива дитина, яка не піде на ризик і не проявить свою натуру. У дорослому віці Назар прагне прожити життя спокійно і в матеріальному благополуччі. У Зари є задатки керівника, він прагне до керівництва гігантською компанією.

Завдяки своїй неоднозначній натурі людина з іменем Назар користується популярністю серед осіб жіночої статі. Зара часто виявляє такі риси як владність і сила. Домагатися обраницю володар імені Назар буде акуратно, без жодного примусу. Зара вважає, що щасливою буде тільки та сім’я, де подружжя однаково люблять один одного.

До майбутньої дружини носій імені Назар буде дуже вимогливим. Зара завжди прагне знайти ідеальну дівчину, яка буде доброю, ніжною і володіти великим запасом терпіння. До того ж друга половинка Назара повинна в усьому їй допомагати. Назар шукає ту, хто не піде на необдуманий вчинок і буде володіти достатньою силою волі, щоб досягти поставленої мети. Зара хоче, що коли він буде стояти на роздоріжжі, дружина допомогла знайти правильне рішення.

Володар імені Назар бажає, щоб дружина не тільки його любила, але і була вірним соратником, на якого завжди можна покластися, компаньйоном. При цьому головним у відносинах повинен залишатися Назар. В іншому випадку Зара буде сильно принижений. А якщо жінка не буде проводити достатньо часу з Назаром, то і сам він стане до неї байдужий.

У чоловіка, що носить ім’я Назар, іменини припадають на наступні дати: 10.05, 12.06, 17.06, 28.07, 27.10, 18.11, 9.12.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар