Мирон: значення імені Мирон. Доля і характеристика імені

Іменем Мирон батьки називають хлопчиків в сім’ях православних християн, католиків, мусульман та парафіян грецької гілки православ’я.

Професійні лінгвісти розходяться в поглядах щодо появи імені Мирон. Більшість фахівців впевнені, що це ім’я з’явилося в Греції від слова «миро», яке перекладається як«пахуча смола» та інтерпретується як «мирроточащий». Мирра — це пахуча смола мирта, тому багато трактують ім’я Мирон як «пахучий».

В орфоепії немає чітких правил, що описують розставляння наголосів в імені Мирон. Також вважається, що Мирон — скорочений варіант імені Мироний. Існують жіночі аналоги імені Мирон, поширені в Греції: Миропия, Мирра.

Також існує гіпотеза, згідно з якою ім’я Мирон — варіант прочитання перської імені Міран, поширений в Таджикистані. А на сучасну українську воно перекладається як «владика».

У католицькому календарі для імені Мирон вказані наступні числа: 8.08 і 17.08. Решта числа взяті з православного календаря.

Вплив імені на характер і долю

Особистість Мирона часто відповідає очікуванням, які виникають у людей, коли вони чують це ім’я. Мирон добрий, нікуди не поспішає і злегка схильний до депресій. Мироша дуже великодушний. Разом всі ці якості забезпечують йому добре ставлення оточуючих. Однак помиляються ті, хто думає, що Мирон не здатний бути жорстким тоді, коли це дійсно треба. Просто в характері Мирона це гармонує з його доброю душею.

Хлопчик, якого батьки назвали Мироном, дуже податливий до виховання. Навіть у старшому віці Мирон часто буде запитувати їхню думку. Втім, це відноситься і до інших людей, яких Мирон вважає компетентніше себе. Оточення здатне зробити Мирона як життєрадісним, так і депресивною людиною. Мама і тато повинні не перегинати палицю у вихованні, так як, прищеплюючи хлопчикові силу волі, вони можуть зробити його жорстоким. В житті Мирона дуже важлива мати.

Мирон часто радує батьків хорошими оцінками, але все ж йому важко тривалий час займатися одним і тим же. Мама і тато витратять деякий час, перш ніж Мироша стане дисциплінованим та охайним. Часто Мироха досить непосидючий і робить все за принципом: «косо-криво, аби живо».

Нерідко володар імені Мирон на дозвіллі клеїть моделі літаків. Батьки віддають Мирона на різні гуртки по моделюванню або радіотехніці. Мирон швидко засвоює інформацію, яку отримує на них. Завдяки своїй ерудиції цей хлопчик у багатьох дисциплінах розбирається краще однолітків. В результаті Мироша регулярно бере участь і перемагає у всіляких олімпіадах.

У Мирона дуже сильна воля. Якщо він щось робить, то завжди вкладається по максимуму. Мирон володіє здоровою часткою честолюбства, завдяки чому він не зазнається, але при цьому хоче бути кращим. Саме це властивість допомагає Мирону швидко просуватися по кар’єрних сходах. Спеціальність Мирон вибере у відповідності з тими ідеалами, які йому прищепили батьки. Часто він вибирає їх професію.

Мирон, народжений взимку, відрізняється нестримною волею до перемоги. Внаслідок цього Мироша часто стає успішним професійним спортсменом. Особливо, якщо почне займатися атлетикою.

Мирон по своїй натурі — людина слова. Якщо цей чоловік щось пообіцяв, що докладе всі зусилля, щоб це виконати. Мироха уважно ставиться до деталей і думає, перш ніж щось зробити. Завдяки цим властивостям до нього тягнуться люди і починають поважати співробітники. Також вони цінують, що він не намагається робити все похапцем і ґрунтовно підходить до вирішення будь-якого робочого завдання. Мироша рідко спихає на інших роботу, яку йому довірили.

Мирон володіє неперевершеною харизмою і багатим внутрішнім світом. По своїй натурі він є домосідом. Своїх дружину і дітей Мироша просто обожнює. Він намагається не займати посаду, пов’язану з діловими поїздками, так як швидко починає сумувати за близьким. Мироха не зраджує дружині, але рідко одружується вдало. Буває випадки, коли єдиними скріпами сім’ї виступають діти, заради яких чоловік і не розлучається.

Мирон ніколи нічого не буде шкодувати для близьких. Мирону властиво проявляти співчуття і допомагати нужденним. Якщо знадобиться, то буде відстоювати їх інтереси перед іншими. Мироха намагається ні з ким не сваритися.

Мирон не з тих, до кого треба шукати особливий підхід у спілкуванні. Чого Мироша ніколи не прощає, так це лицемірства і невиконаних зобов’язань. Якщо Мирона обдурити, то домогтися його розташування знову буде непросто. Серед хобі головне місце займають настільні ігри. А ще він прекрасний слухач.

У чоловіка, що носить ім’я Мирон, іменини припадають на наступні дати: 2.04, 8.08, 17.08, 21.08, 30.08, 13.09 і 30.09.

Езотерика
Додати коментар