Мелісса значення імені

У Стародавній Греції люди поважали, любили бджіл. Елліни вважали, що насправді прекрасні німфи перетворювалися у бджіл. А одну з німф так і звали Меліса. Це слово у грецькій мові означає «бджола».
Звідси і значення імені — «працьовита», «старанний», «успішна».
Близькі, рідні люди звертаються до Мелісі як до Мелл, Меллі, Крейда, Ліссі, Лілі. Німці і жителі північних європейських країн віддають перевагу пестливо-зменшувальну форму Лісс. І хоча ім’я Меліса популярною по всій Європі і в Америці, воно не зустрічається в православних і католицьких церковних календарях. День Ангела володарка цього імені не святкує.

Вплив імена на характер і долю

Меліса, немов виправдовуючи свою назву, має славу дуже приємною жінкою, яка прагне створити для людей комфортні умови. Там, де вона з’являється, все ніби міняється на краще. Меліса вміє робити світ красивішим і гармонійніше. Володарка цього імені діє на людей благотворно. Її друзі знають, що з Мелісою приходить чудовий настрій, вона дарує частинку тепла, добра.
Меліса звикла догоджати. Тому вона готова докласти багато сил заради добробуту близьких. При цьому Меліса дуже багато часу приділяє своїй зовнішності. Але в ній немає ні краплі марнославства.

Проте жінка з таким ім’ям намагається все робити ідеально. Вона справжня перфекціоністка. Це якість Меліса проявляє і в сім’ї, і на службі. Однак спілкуватися з нею приємно і легко, вона точно не зануда. Прагнення все робити скрупульозно можна використовувати для розвитку особливих творчих задатків Меліси. У власниці такого імені є незвичайні таланти, вона сприйнятлива, а її інтуїція дуже сильно розвинена. Це часом призводить до того, що Меліса шукає можливість сховатися від суворої дійсності у світі своїх фантазій і мрій.

Ця особливість проявляється у Меліси ще в ранньому дитинстві. Дівчинка всіма силами намагається зробити так, щоб навколо всі були щасливі і задоволені. Це треба врахувати її батькам, які, намагаючись виховувати свою донечку Мелісу, можуть перестаратися в розвитку у дитини почуття відповідальності. Якщо трапиться так, що мама і тато перестараються, то у дівчинки розвинуться комплекси — вона завжди буде відчувати себе винною. Хоча насправді вини її в бідах і проблемах інших зовсім немає.

Меліса іноді манкірує своїми обов’язками. Але робить це тому, що її тягне творчість. Власниці імені Меліса вподоби буденність і нудна рутина. Хоча не можна не відзначити, що вона відповідальна і сумлінна.

Важливо, щоб з дитинства у крихти Меллі була можливість реалізувати дар художника. Цілком імовірно, що, ставши дорослішою, вона досягне успіху в ролі живописця, дизайнера, оформлювача. Така робота не просто принесе Мелісі пристойні доходи, але і дозволить їй займатися тим, що дійсно подобається, радує.

Дама на ім’я Меліса дуже цінує свої досягнення. Однак авторитет батьків для неї дуже високий. Тому свою професію Меллі нерідко вибирає за порадою мами і тата. Якщо ж дівчині з таким ім’ям надати можливість «вільного плавання», то вона зупинить свій вибір на тих спеціальностях, які пов’язані з соціальною сферою: медицина (дієтологія і косметологія), педагогіка, захист навколишнього середовища.

Не виключено, що Меліса доб’ється успіху і слави, ставши актрисою, співачкою, декоратором, стилістом або майстром макіяжу. Меллі підходять спеціальності, в яких важливо проявляти підвищену увагу до деталей, точності.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар