Меланія значення імені

Коріння жіночого імені Меланія можна знайти у Стародавній Греції. У перекладі з мови еллінів воно означає — «темна», «чорна». Ім’я це вважається грецьким, православним і католицьким. У церковних календарях іменини Меланії припадає на 13 січня, 8, 21 червня і 31 грудня.

Меланія — це ім’я досить поширене у Росії, Польщі, Україні, Сербії, Нідерландах, Румунії та Португалії. У Білорусії ім’я звучить інакше — Маланія (Маланя).У Великобританії, Сполучених Штатах, Франції та Німеччини вживається інший варіант — Мелані.

При вимові імені зазвичай замість «е» в першому складі звучить «і», тому іноді це ім’я пишуть з помилкою — Мілані або Миланья. Звідси й омани відносного того, що Меланія і Мілана — це дві форми одного імені. Насправді у кожного з цих жіночих імен своя історія.

Цікаво, що ім’я Меланія на рубежі 19 і 20 століть було рідкісним. Популярним воно стало після того, як вийшов у світ роман М. Мітчел «Віднесені вітром», в якому одну з героїнь завали Меланією. В англомовних країнах ім’я Мелані вимовляють з наголосом на першому, так і на другому складі.

В побуті, в розмовної мови до Меланії спілкуються як до Мелане, Мілані, Лані, Мелаше, Милі, Меланьюшке, Малаше, Мале, Меллі, Крейда, Меліні, Ніке. Імена Меланія, Мелані, Маланя — синоніми, похідні від імені Меланія.

Існує і незвичайне чоловіче ім’я — Меланій, яке сьогодні вживається зовсім рідко.

Вплив імені на характер і долю

Жінка на ім’я Меланія вкрай емоційна і запальна. Настрій у неї змінюється майже миттєво, вона дуже чутлива і близько до серця приймає всі зауваження і, тим більше, образи. Меланія чарівна і дуже жіночна. Володарка цього імені потребує ніжності, турботи і ласки.

Дама з ім’ям Меланія одним здається боязкою і скромною, іншим — сміливою, рішучою. Дехто навіть називає її фатальною красунею, здатна звести з розуму будь-якого чоловіка. Насправді, в залежності від обставин, Меланія вміє і підкорятися, і лідирувати. Вона згусток незбагненних протилежностей.

Щоб бути в тонусі, відчувати себе впевненою, Меланії необхідний емоційний комфорт. В такому стані вона вміло фліртує, чарує, стає грайливою, пустотливий, насолоджуючись увагою оточуючих. Але як тільки запримітить недобре, Меланія відразу ж намагається стати «невидимкою» — скромною, беззахисною, стриманою.

Не можна сказати, щоб Меланія була розважлива і прагматична. Іноді жінка з таким ім’ям може нерозважливо ризикнути, поставивши на кон все. Меланія цінує дружбу і вміє бути хорошим товаришем. Вона чудовий співрозмовник, вдячний слухач.

Меланія вміє розрядити обстановку за допомогою доречного жарту. У неї дуже розвинене почуття гумору.

Маленьку Меланію потрібно привчати до дисципліни і порядку, намагатися навчити дочку управляти емоційними поривами. У дівчинки з таким ім’ям є прекрасні творчі задатки, здібності до вивчення мов. Крихта Мелані дуже цікава. Її улюблені заняття — читання й розмови. Дівчинка просто обожнює базікати про все. Меланія, ставши більш дорослою, не може жити без спілкування і компанії. Володарка цього імені швидко обзаводиться друзями.

Чарівна, безпосередня Меланія прагне стати лідером у класі, в групі однокурсників, в робочому колективі. Це їй вдається, тому що вона, як кажуть, «штучка з родзинкою», цікава, енергійна.

Жінка з ім’ям Меланія ненавидить одноманітність і шукає пригод, новизни. Схоже, що вона просто поспішає жити або сприймає свою долю як захоплюючий роман, гру. Що ж, Мелані знає, як грати, в цьому їй немає рівних!

За ангельською зовнішністю (і іноді поведінкою) Меланії ховається справжнє бісеня. Тому підпорядкувати, спокусити її дуже складно. Але якщо вона виходить заміж, то перетворюється в прекрасну господиню і дбайливу маму.

Професію Меланія вибирає зазвичай творчу. Жінка з таким ім’ям досягне успіху у всіх літературних жанрах, наприклад, може стати журналістом, письменницею. У Меланії є всі шанси бути відмінним психологом (недарма вона так любить говорити і слухати!), а також мандрівницею або дипломатом.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар