Значення імені Лілія | Що означає ім'я Лілія, характер і доля

Майя значення імені

Ім’я Майя в скороченому вигляді — Маюха, Маєчка, Маюня.

Інші варіанти імені Майя — Марта.

Походження імені Майя

Таке ім’я має українські, грецькі і слов’янські корені.

Грецький варіант імені Майя пов’язують з культом богині Майї, яка була матір’ю Гермеса і однією з сестер плеяд. Ім’я Майя в перекладі з грецького означає «богиня родючості», «годувальниця» або «матінка».

У Стародавньому Римі Майя асоціювалася з богинею-покровителькою родючості землі — Майстерой/Майєю. День, коли їй приносили жертвоприносини, був названий на її честь — травнем. Саме таку назву римляни дали і самому місяця. У буквальному перекладі з латинського «травень» («Majus») означає «народжена в травні».

У стародавніх слов’ян Майєю Златогоркой звали рідну дочку Святогора. Ще одне її ім’я — Злата Майя. Надалі слов’яни стали переселятися на Урал і культ Золотий Матері або, як її ще називали, Матері Світу з’явився і в тих землях. У старовинних уральських легенд і деяких Ведичних переказах Золоту Матір називають Золотою Бабою. І та, і інша — це дві іпостасі Єдиної Матері.

Ім’я Майя може писатися як Мая. Вимова в останньому випадку трохи м’якше. В Норвегії, Данії, Чехії, Німеччини, Швеції та Польщі Майя — скорочена вимова імен Марія або Маріанна. Крім того, Марта вважається ласкавою вимовою таких цікавих імен як Манефия, Фомаїда і Маїна, а також зменшувальним варіантом імені Майя.

Вплив імені на характер і долю

Ще маленькою дівчинкою Майя намагається завоювати місце лідера і докладає для цього всіх зусиль. Дорослішаючи, вона починає розуміти, що бути найкращою неможливо. Таке одкровення може стати причиною невпевненості в собі й боязні проявити свої здібності. У цей період життя Майя повинна зрозуміти, що себе треба любити, цінувати і поважати незалежно від того, що говорять інші. В іншому випадку подальше життя буде дуже непростий: Майя цілком здатна перетворитися в заздрісну, емоційно нестійку, зарозумілу і егоцентричну особу. Уникнути сумної долі допоможе аналіз своїх реальних талантів і здібностей, а також відсутність нездорових амбіцій. Для неї дуже важлива інтелектуальна діяльність.

Майя — особистість з сильним характером, не визнає авторитетів. Це створює їй певні труднощі в житті. Найскладніший період — шкільні роки, оскільки підпорядкування більш сильного і розумного не уникнути. Через невміння вчасно відступити Майя сильно переживає і нерідко набуває безліч комплексів.

Зовні жінки з ім’ям Майя дуже привабливі, чим завойовують прихильність оточуючих. Але ось складний характер робить її досить непростий у спілкуванні. Майя вимоглива до оточуючих, принципова. Проблема в тому, що власні принципи нерідко змінює, вважаючи це само собою зрозумілим, але інших за це засуджує. Майя дуже чутлива до компліментів і визнання своїх заслуг. Неконфліктна і намагається не вступати в суперечки.

Особливість переважної більшості Маєчок — тяга до порівняння і перфекціонізм. Бачачи, що вона не «дотягує» до певного ідеалу, Майя починає заздрити людям, які мають бажаним. У кар’єрі така особистість здатна домогтися багато чого. Майя має схильність до гуманітарних наук, мовам і науковим дослідженням. Дами з такими іменами нерідко стають референтами-перекладачами, викладачами, вивчають стародавні мови, археологію та історію. Вони можуть спробувати себе на літературній або мистецькій ниві і досягти вражаючих результатів. Майя чудово вміє планувати і організовувати — у неї пристрасть до порядку і дисципліни. Ці риси характеру допомагають стати хорошим керівником, директором, завгоспом чи начальником.

Як дружина Майя воліє бачити неконфліктного чоловіка, який буде забезпечувати її матеріально і звільнить від побутових обов’язків. Сама ж вона має намір домагатися власних цілей, які вважає високими. Якщо потенційного чоловіка влаштує такий стан речей, шлюб буде цілком вдалим. Чоловікові треба пам’ятати, що в ліжку володарка імені Майя досить холодна і на бурхливий секс особливо розраховувати не варто. У свою чергу, вона оточить всіх рідних людей, турботою, увагою — сім’ю вона щиро любить і цінує. Близькі завжди можуть розраховувати на моральну підтримку з її боку.

З оточуючими Майя контактує, в першу чергу, для досягнення особистих цілей. Отримавши, що було потрібно, вона перестає відчувати до людини інтерес. У розмові досить різка і категорична. Подібне ставлення не сприяє міцним дружнім зв’язкам. Але незважаючи на те, що Майя часто корислива і хитра, вона не йде на аморальні вчинки.

Іменин у Майї немає.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь