Ліна значення імені

Друзі, родичі придумали різні скорочення імені Ліна — Лінка, Линок, Линуша, Линуся, Линочек, Линусик, Линчик, Линочка, Линучча, Ліно, Линетта, Ліні.

У імені Ліна красиві співзвуччя: Поліна, Евеліна, Кароліна, Анжеліна, Пауліна, Галина, Аполлінарія, Еліна, Магдалина, Василина, Килина, Капітоліна, Аделіна, Аліна, Ліана, Лідія, Лінда, Амалія.

Іменем Ліна називають дівчаток німці, росіяни, греки.

Історія виникнення імені

Існує не одна думка про виникнення імені Ліна. Одне з них вказує на грецьке походження від імені Линос (корінь Лін). Так називалося місто, заснований Ліном, міфологічним персонажем. Переказ можна співвіднести зі словом «льон» (грецьке линум). Але це не єдине значення слова, в Греції воно ще означає «сумна звістка». А Новий Завіт повідомляє про римляни на ім’я Лін, однодумця святого Павла. Ймовірно, що від нього з’явилася жіноча форма.

Є твердження про появу імені від солодкоголосої «сирени» — назви птаха з чарівним голосом.

Слід згадати про Лігу Націй, ця рада була створена на початку 20 століття в цілях сприяння миру між країнами. Від нього шляхом складання початкових складів виходило слово Ліна (ліга-ций). Саме з цієї варіації називали дівчаток у ті роки.

Європейці вибалакують на свій манер — Лайну, Ліана, Ліні, Лінетта. Невідомо, чи вони своєрідно вимовляють, то це взагалі інші імена.

В кожній країні і переклад імені свій. Араби мають на увазі «схожа з краси на пальму», данці пов’язують зі словом «чистота», греки від імені нації «еллінка», італійці вважають, що Ліна — «світло сонця».

Ім’я Ліна давно стало відомим, а з іменами, що мають у своєму складі такий шматочок, вважається скороченням. Серед них Евеліна, Поліна, Кароліна, Анжеліна, Ніколіна (Ніколь), Павлина (Пауліна), Аполлінарія, Галина, Магдалина, Хорхелина (Жоржина, Жоржини), Віталіна, Василина, Русаліна, Еліна, Килина, Євангеліна, Капітоліна, Ангеліна,Аделіна, Аліна, Ліана, Лідія, Лінда, Ліліана, Еліана, Урсулина, Заліна, Амалія, Жаклін,Уляна.

Християнські і католицькі календарі згадують тільки чоловічу форму — Лін, в жіночому роді імені немає записів. Іменинниці власниці імені можуть бути за відповідним повним варіантами.

Цікава і активна

Господині імені Ліна люблять спілкування, є цікавими, активними представницями жіночої статі, чим і виділяються серед інших. Сильний характер і тверда воля поєднуються з добротою і чуйністю, хоча легковірною власницю імені не назвеш.

Ліна не в усьому погоджується з батьками. Ліна має такі якості характеру, які сприяють її потрапляння у складні життєві ситуації. Носій імені привертає до себе увагу чоловіків. Ліна добре вчиться у вузі завдяки своєму прагненню до мети.

На роботі не можна вимагати від господині імені проходження будь-яких обмежень. Ліна не здатна повільно і скрупульозно займатися якоюсь справою. За життя Ліна може пройти шляхом художника, скульптора, медика. На робочому місці Ліна зосереджена і відповідальна.

Маючи розсудливість, прагнення до знань, відмінну пам’ять Ліна може добитися в житті багато чого. Але власниці імені нелегко ладнати з іншими людьми — вона занадто несправедлива, дратівлива, дає волю емоціям. Ліна намагається не давати волі свої негативним якостям, забувати і прощати образи. Це дається так важко, що Ліна зрештою занадто багато нервує.

Найближчі люди добре знають її вразливість. Дівчина ніколи не відмовить у допомозі. Ліна здається має задатки лідера, але за її підтримкою бояться звертатися.

Власниця імені щаслива у сімейному житті. З Ліни виходить хороша дружина, дбайлива мама, прекрасна гостинна і привітна господиня. Вона влаштовує порядок і затишок в сімейному житло. В сім’ї Ліни часто виховуються двоє дітей різної статі. З ними господині важкувато злагодити — у дітлахів впертий характер.

Зовнішністю Ліна нагадує тата, зате вдачею вилита мама. Не відмовляється ні від якої роботи, працьовитість допомагає їй пробити шлях у житті. У дівчини добре розвинена інтуїція, вона розуміє людей, від яких добра не чекай. Носійки імені відкриті для оточуючих, легко знаходять спільну мову. Ліна не кривить душею в розмові. Ліна не ходить навкруги, говорить прямо і виразно. Ліна ніколи не діє навмання, а веде себе продумано.

Ліна почуває себе в суспільстві як риба у воді. Ліна не сором’язлива, не затиснута. Господиня імені здатна до танців, співу, має почуття гумору. Жінка з таким ім’ям любить ходити в гості.

Ті носійки імені, які народилися в зимові місяці, не сприймають жартів. Ліна навіть здатна образитися незрозуміло на що. Народжені влітку представниці імені, навпаки, незлобиві, доброзичливі, швидко миряться. Ця Ліна досить релігійна. Народжені восени власниці імені піклуються про свою вигоду, вміють керувати мріями. Така Ліна впорається з посадою керівника. Осіння Ліна любить подорожувати, це її коник.

Залишається ще зимова володарка імені. Це жвава, владолюбна і хитра натура. Ліна шукає способи тримати оточуючих у підпорядкуванні. Ліна не робить непотрібних дій. Щоб такого не сталось, Ліна заздалегідь продумує. Працює Ліна зібрано і наполегливо.

Якщо це потрібно, Ліна буде діяти по обстановці, працювати напоказ і залучення уваги до себе. Маючи здібності і добившись результатів в професії, Ліна безперервно робить кар’єру. Жінка з цим ім’ям може вибрати будь-яку професію — вона все одно досягне успіху в ній.

Носій імені економна і розважлива. Ліна вміє розсудливо вести справи, однак не завжди справляється.Вона не проявляє упертість в розмові зі знайомими, не прагне настояти на своєму. Названі цим ім’ям не люблять грубити, завжди бажають уникнути важких ситуацій. З колегами Ліна не приховує свого бажання бути лідером. Ліна вертка, зуміє повести людей за собою. Господиня імені має смак до життя, спирається на життєвий досвід.

Іменини Ліни не вказані.

Езотерика
Додати коментар