Луїза значення імені

Імена для ніжного звернення до Луїзі — Лу, Луизка, Лулу, Ліза, Лизиг, Лілу, Лула, Іза, Луїзон, Лиусита, Променя, Джина, Луї, Лисиця, Цибулі, Лус, Лоло.

Є аналоги імені Луїза у багатьох країнах — Луїз, Лоїс, Луйза, Ловиса, Лувиса, Луайс, Луїза, Лувиз, Луїса, Луиджа, Луиджина, Лизиг.

Найбільш часто ім’ям користуються німці, англійці, католики.

Незвичайні пояснення походження імені

Можливо, по одному з тверджень, це жіноче ім’я походить від Людовіка у скороченому вигляді Луї (Луїс). Переклад вражає — «знаменита битва» або «славний воїн».

Така думка теж цікава. Згідно їй ім’я походить від давнього єврейського виразу «бог допоміг». Українці вважають його словоформою українського імені Єлизавета поряд з іншими — Еліза і Ліза, просто з часом стали вживатися самостійно.

Ім’я Луїза дивно і ще однією версією. Можливо, воно полягає в спорідненості з богом світла Лугом з ірландської міфології. Від його імен Лудж, Ллю утворилася Луїза, що в перекладі з кельтської мови — «світла» або «сяюча світлом».

Вплив імені на характер і долю

Луїза відрізняється терпінням і повільністю. Для Луїзи є природним пристосуватися до будь-яких змін. Власниця імені вміє також хитрувати і вивертатися. Луїза ніколи не відступить від поставленої мети, навіть якщо досягати її доведеться окружними шляхами. Луїза може похвалитися найкращими людськими рисами: доброзичливість, вміння допомогти в скрутну хвилину.

Життя Луїзі не завжди посміхається — відбуваються небажані ситуації, з якими важко впоратися. Господині імені теж потрібна підтримка, турбота, їх надають її друзі та знайомі. Володарка імені одарює їх щедрістю і гостинністю. Луїза іноді ображається, однак не тримає зла і не мстить кривдникові.

Коли підходить момент вибору професії, дівчина з таким ім’ям шукає роботу без великої відповідальності. Луїза хоче добитися хорошого результату, адже вона намагається переконати себе в тому, що може не боятися своїх недоліків. Луїза знає, до чого прагнути стати лідером. Правда, саме в роботі господиня імені довго і важко домагається поставлених цілей.

Луїза створює сім’ю, піддавшись сильної любові, однак родина швидко розпадається. Розчарування утримує власницю від імені вторинного заміжжя, вона задоволена роллю цивільної дружини. Майбутньому чоловікові Луїзи необхідно мати твердий характер, самостійність, відсутність поганих звичок. Обранець Луїзи сподобається їй легким почуттям гумору, життєлюбством. В сім’ї Луїзи з’являються в основному хлопчики.

Володарка імені — господарська жінка. Луїза не допустить порушення порядку всередині житла і в родинних стосунках, правильно розподілить обов’язки кожного з членів сім’ї. Луїза сама любителька солодкого і не лінується займатися випічкою, яка зазвичай не підводить її. Луїза тримає дітей у строгості, незважаючи на це, вони знають, що мамі дорожче всього на світі. Вдаючись до покарання, жінка з цим ім’ям переживає, і покарання переносить гірше за своїх дітей.

З’явилися на світ взимку бувають запальними. Луїза не скоро відходить від сварок і не вміє швидко миритися. Луїза дотримується моральні підвалини суспільства, як б суворими вони не були. Луїза не в змозі забути зраду чоловіка. Народжені восени дівчата спокійні, пунктуальні, виконують свої обіцянки.

Зимова Луїза — іменинниця 1 лютого. Весняна Луїза відзначає іменини 15 березня і 1 травня. Є літня Луїза з іменинами 24 липня. Осіння Луїза згадує про свого ангела 18 вересня.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар