Лія значення імені

Близькі люди Лію ласкаво називають — Ліля, Лийка, Лійка, Лиетта, Леушка.

У різних народів є свої варіанти імені Лія — Леа, Лейа, Ліа, Лайя, Ле.

Ім’я поширене у католиків та іудеїв.

Походження імені

В Біблії ім’ям Лія названа дружина Якова. Як воно з’явилося, не з’ясовано, але Лія і її сестра Рахіль мають однакову біблійне тлумачення імен — «вівця». А спочатку воно мало в аккадській мові тотожність зі словом «корова». Взагалі ім’я багате тлумаченнями, пов’язаними з тваринним світом — «антилопа», «гірська коза», «газель». Останнє слово ріднить ім’я з поняттям «граціозність».

Ізраїльтяни вживають три варіації імені — Лія, Леа, Лея.

Ім’я Лія виступає у вигляді скорочення від імен, що мають його в своєму складі — Амалія, Лілія, Сільвія, Емілія, Корнелія, Наталія, Алія, Розалія, Аделія, Цецилія (Сесілія), Офелія, Юлияна, Ліліана.

Католицькі святці зберегли ім’я Лії Римської, яка прославилася взірцевим життям. Тепер вона шанується як заступниця вдів.

Вплив імені на характер і долю

Володарка імені Лія не вміє організувати себе, думає тільки про себе. Ні сім’я, ні робота Ліі не відсунуть турботи про свою персону на другий план. Лія діє тільки під впливом настрою і не приховує цікавості. Прагнення до знань у Лії відсутня, як і любов до читання. Лія і поняття спокій, доброзичливість несумісні. Власниця імені здатна викинути будь-який фортель.

Лія намагається вийти заміж за чоловіка більш солідного віку. Лія так надходить з бажання домогтися від нього допомоги у власному вдосконаленні і прагнення звалити на чоловіка господарські турботи. Якщо все це відбудеться, Лія і її чоловік збережуть сімейного щастя. Лія в родині хоче стабільності. При неповноті щастя Лія не поспішить з розлученням. Господиня імені має достатньо терпіння, яке допоможе їй досягати благополуччя в шлюбі.

Лія не стає ідеальною берегинею домашнього вогнища. Лія недбала, неакуратна у господарських справах, побутові проблеми її не цікавлять. Лія знаходиться у своїй стихії в компанії друзів, салоні краси, модних магазинах. Ощадливістю Лія не відрізняється. Власниця імені може похвалитися великим колом знайомств. Лія не приховує від друзів нічого.

Зимова представниця імені наполеглива і доброзичлива. Однак ця Лія частенько бреше. Після заміжжя Лії важко увійти в рамки, тому що зайнята винятково особистими справами. Лія захоплена подорожами. Не обмежує себе ні в чому. Лія не прагне стати лідером. Дівчина з цим ім’ям не наполягає на повазі своєї думки, поступається решті з поваги до них. Господиня імені безтурботна.

Лія, народжена влітку, за характером меланхолік. Ліі важко спілкуватися з чоловіками, їй підійде обранець з твердою волею. Лія артистична, тому їй важко імітувати тендітну і беззахисну натуру. Володарка імені не обмежує себе якимись рамками. Лія представляє цікавий тип жінок.

Ім’я носять абсолютно різні жінки. Є Лії серйозні, практичні, шукають стабільності, з головою пішли в роботу і заробляють гроші. Інша половина носительок імені легковажна, не думає про практичну сторону життя. У той же час ці Ліі не звертають уваги на образи. Вони намагаються поліпшити навколишнє середовище. Тип кожної дівчини закладений в залежності від умов виховання в сім’ї.

Це творчі особистості. Тому вони вибирають відповідні професії. Лія стає актрисою, науковим працівником, письменником, художником. Її життя присвячена красі й естетики.

Займаючись творчістю, носителька імені досягне успіхів. Лія хоче довести, що життя для жінки не укладається тільки в рамках занять сім’єю. Зруйнувати ці підвалини виявляється важко. Але Лія експериментує. Одноманітність її обтяжує.

Іменини Лії відзначаються 22 березня.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар