Клим: значення імені Клим. Доля і характеристика імені

Іменем Клим батьки називають хлопчиків у православних і католицьких сім’ях Росії, України і Білорусії.

Ім’я Клим є скороченим варіантом імені Климент. Воно, в свою чергу, походить від латинського слова «clement», яке на сучасну українську перекладається як «м’якосерда» або «людяний». Зараз Клим і Климент — різні імена.

Ще в епоху Київської Русі з’явився варіант прочитання імені Клим — Климята. Він присутній на пам’ятнику новгородської писемності — берестяній табличці.

У країнах північної Європи ім’я Клим трансформувалося в Клименс. У французів популярне ім’я Клеман, у португальців та італійців — Клементе або Клементі, в східній Європі — Клемент, а на півночі Британії — Клиамин. На території СНД іноді зустрічається ім’я Климентій. Жіночий аналог імені Клим — Климентина також має кілька варіантів прочитання залежно від країни. Скорочена форма імені Клементина — Тіна — теж окреме ім’я.

У християнській теології є святий Климент, за життя колишній понтифік. У католицькій традиції його вважають захисником мореплавців і будівельників. Клим-католик святкує іменини 23.01, 15.03, 19.03, 22.03, 1.05, 27.06, 10.09, 21.11, 23.11 і 16.12. Усі інші числа в цій статті взяті з православного іменослова.

Характер носія імені Клим

Хлопчик, якого батьки назвали ім’ям Клим, не буде маленьким лихом в будинку. Климка відрізняється добротою і тягою до знань. Причому Климентій в цьому плані не зміниться ніколи. На жаль, але зразковим учнем Климка не буде. Для Клима характерна абсолютна чесність. Мама і тато можуть сміливо довіряти Климентію. Климка говорить все і завжди повністю.

Людина на ім’я Клим дуже спокійний за своєю природою. Климка завжди тримає під контролем свій негатив, якщо Климентій в цьому зацікавлений. Климка може довго терпіти, однак на підсвідомому рівні Клима може переслідувати не проходить відчуття тривоги. З-за нього Климка часто робить помилки.

У більш старшому віці Клим мало змінюється порівняно з хлоп’ячими роками. Але у Клима з’являється прагматизм і завзятість. «Літній» Климка часто ставить перед собою якусь нездійсненну мету і всіма силами йде до її здійснення. Климентій не вважає за потрібне підлаштовуватися під співрозмовника. Климка насилу переживає зміна життєвої ситуації. З-за своєї упертости Климу доводиться боротися із зовнішніми закономірними змінами.

Іноді носій імені Клим проявляє феноменальну наївність. З-за цього у Клима часто починаються великі проблеми. Климка почувається комфортно лише тоді, коли відчуває плече товариша. Тому Климка часто стає учасником проектів, у яких задіяно багато людей.

Володар імені Клим ніколи не намагається вести інших за собою. Климові краще бути «сірим кардиналом». Так Климка доб’ється бажаного. У разі невдачі Климент тут як би ні при чому. Завдяки терпінню Клима він часто доводить свою справу до переможного кінця. Якщо Климу що довірили, то він обов’язково зробить все, що в його силах. У цьому Клименту допомагає вміння швидко засвоювати нову інформацію і пунктуальність.

Особисте життя і кар’єра носія імені Клим

Климент не дотримується якоїсь однієї категорії професій. Однак, ким би Клим не працював, його не чекає запаморочливий кар’єрне зростання. Климка ініціативний і працьовитий. З Клімов виходять успішні спортсмени, але лише в тому випадку, якщо Климент почне активно займатися спортом вже в шкільні роки. Найімовірніше, що Климка вибере шлях лікаря, ІТП-вівця чи фермера.

Носій імені Клим поважає осіб протилежної статі. Але Климу часто заважає його бажання ділити весь світ тільки погане і тільки хороше. Климентій часто не хоче визнавати, що життя складається тільки з відтінків сірого. З-за цього Климка, ніби буріданов осел не може вибрати з того, що він хоче, і того, що Климент повинен.

Клим рідко одружується рано. Климка хоче знайти ту, з якою проживе все життя. Коли ж Климентій знаходить таку дівчину, то буде цілком їй відданий і спробує стати ідеальним чоловіком і батьком. Климка готовий покласти все своє життя на вівтар сімейного щастя. Дружина Клима може нерідко зіштовхуватися з ревнощами і нестриманістю свого благовірного. Климентій хоче, щоб дружина його розуміла і регулярно демонструвала Климу свою любов.

Як господар, Климентій намагається тримати житло в порядку і затишку. Климові не властиво купувати додому дрібнички та прикраси. Климка нічого не придбає, якщо не буде бачити в цьому користі.

«Зимовий» Клим — сперечальник. У Клима завжди в запасі безліч аргументів на користь своєї точки зору. А Климентій, який народився в один з літніх місяців, готовий до діалогу і компромісу. Іноді Климка перетворюється в нестерпного людини, тому що може вибухнути з-за дрібниці. Климент не здатний підлаштовуватися під інших. Однак Климка відданий своїм рідним, що нерідко його рятує. Тому, плануючи що-небудь, він завжди бере їх в розрахунок.

Климент — домосід, але дуже любить гостей. У нього рідко буває багато друзів. Але Климка відмінний співрозмовник, який завжди вислухає людини. Чоловік володіє хорошим внутрішнім чуттям, з допомогою якого бачить людей наскрізь. Климент не любить вечірки, йому краще спілкуватися з двома — трьома близькими людьми.

У чоловіка, що носить ім’я Клим, іменини припадають на наступні дати: 5.01, 17.01, 23.01, 8.02, 8.03, 15.03, 19.03, 22.03, 1.05, 5.05, 13.05, 17.05, 27.06, 30.06, 9.08, 10.09, 21.11, 23.11, 8.12 і 16.12.

Езотерика
Додати коментар