Камілла значення імені

Ніжні і ласкаві імена — Кама, Камілка, Камілька, Міла, Каля, Міля, Мілла.

Не обділене ім’я співзвучними варіантами — Каміла, Кіміла, Каміль.

Вперше ім’я Камілла з’явилося у католиків.

Історія виникнення імені

Виникло ім’я завдяки римському знатного роду, мав когномен Camillius. Про це повідав Тит Ливиев у своїй праці «Історії Риму від заснування міста». Каміллами називали дівчаток і хлопчиків — camilla і camillus, прислужували в храмах під час приношення жертв. До них ставилися з повагою, а пізніше вони стали частиною вищого суспільства Риму. Когномен надавав названого роду шляхетність, в зв’язку з ним ім’я Камілла має значення «бездоганне походження» і «служитель у храмі».

Ім’я стало популярним завдяки персонажу з «Енеїд» Вергілія його войовничу героїню звали Камілла. Ще один козир на користь імені — орден ченців, допомагає хворим і обслуговуючий убогих, називався Камилліанським. А по всьому світу поширюватися ім’я стало, коли з друку вийшов роман «Камілла» пера відомої письменниці, англійки Фанні Берні.

Не менше популярності здобула пара до цього імені в чоловічому роді — Камілл, Каміл, Каміль. Жіноче ім’я нерідко пишеться без подвоєння приголосних — Каміла.

Однак у такому вигляді ім’я переходить в розряд самостійних, має пару чоловічого імені — Каміль. Хоча вони вимовляються однаково, етимологія імен різна. Каміль і Каміла мають арабське коріння.

Тонко відчуває особа

При виборі близького кола спілкування володарка імені насамперед цікавиться інтелектом і духовністю. Камілла до всього ставиться скептично і з сарказмом. Представниця цього імені дуже горда, цим проводить межу відчуження себе від інших. Знайомим здається, нібито вона зарозуміла і зарозуміла, однак Камілла веде себе так для захисту свого его. Насправді Камілла інтроверт, їй хочеться мати захист від зовнішніх впливів. Поведінка Камілли у зв’язку з такими діями здається оточуючим повним загадок.

Представниця імені цікава, дуже чутлива, тому може добре відчувати оточуючих. Колеги звертаються до її допомоги в якості судді, адже Камілла миттєво і тонко розбирається в причинах поведінки людей. Камілла зуміє повести себе таким чином, щоб усім були зрозумілі її дії. Господиня імені не відмовиться застосувати свою тонку інтуїцію для власної вигоди, навіть якщо це буде на шкоду оточуючим.

Вона хоче бути лідером, для досягнення цього Камілла діє не зовсім гнучкими методами, не визнає толерантності, тільки прагне чинити тиск на оточуючих, вважаючи себе авторитетом. Камілла не жадає спілкування, вона егоцентрична, ретельно відбирає людей в друзі і подруги. Камілла і в особистому житті вибере самотність, ніж буде терпіти поруч із собою недостойного, на її погляд, людини.

Власниця імені розуміє свою несхожість на інших людей, вона оригінальна, не зовсім звичайна. Камілла постійно знаходиться в центрі уваги, відважна, тримається напоготові. Камілла перед прийняттям рішення діє по приказці: «Сім раз відміряй, один раз відріж». У розмові Камілла керується цим же принципом. Спонтанною Каміллу ніяк не назвеш.

Дитиною вона слухняна, покладиста, але сором’язлива, тому Камілла любить самотність. Характер Камілли складається під впливом сім’ї і виховання, вони надають у подальшому великий вплив на її життя. Дорослим бажано подбати про розвиток творчих даних Камілли, спонукати її до занять, де знадобиться природний артистичний дар.

Господині імені хочеться бути ідеальною, тому вона всі сили, час витрачає на досягнення цього, але недосвідченість Камілли не дозволяє вчасно помітити відсутність здібностей, вульгарщину. Камілла дотримується правила, що будь-яка справа має бути зроблено повністю, і при поганій якості роботи не відмовиться переробити все з початку. З плином часу вона розвиває смак, починає розуміти і цінувати мистецтво, естетику і зручності.

В інтимному плані їй доводиться важко, чутливість Камілли заважає їй при виборі майбутнього чоловіка, адже вона чекає ідеального чоловіка. Зрозумівши, що обранець далекий від досконалості, Камілла впадає в депресію, вона пригнічена своєю помилкою, яку важко забути. Каміллі доводиться заново починати шукати свого судженого.

При виборі життєвого шляху Каміллі можна зупинитися на сімейному бізнесі. Закладені в ній від природи творчі здібності, в числі яких схильність до точності, теж прийдуть Каміллі на допомогу і вплинуть на її вибір. Камілла — багатопланова особистість. Інтерес до Камілли області моди, сучасним технологіям, психології, лікарської діяльності допоможе їй визначитися в житті.

Літня Камілла відзначить іменини 18 липня. Є ще весняна Камілла з іменинами на початку весни — 3 березня і в кінці — 31 травня.

Езотерика
Додати коментар