Інеса значення імені

Ім’я Інеса поширене у росіян і католиків.

Короткі похідні імені Інеса: Нене, Інеска, Не, Іна, Інезинья, Інуля, Сита, Інесита, Інуся, Інура, Інесилья, Нісся і Несса.

Аналогічні імені Інеса: Агнія, Інес, Агнеса, Інеш, Агнес і Інез.

Інеса як ім’я народилося від імені Агнеса, яка була поширена у стародавніх греків. Крім цього Інеса — адаптація імені Інес, яким називали своїх дочок в середні віки (до речі, воно пішло від іспанського Агнеса!). Якщо перевести ім’я Інеса, то в результаті вийде «ягня», «агнець». У деяких випадках Інеса означає «невинна». Так само є і коротке прізвисько — Інес.

Існує у Інеси і по-родинному близьке ім’я, повністю самостійне — Агнія.

Інесу іноді називають ласкаво — Іна, застосовне і до інших іменах: Агрипина, Целестина, Елліна, Алексіна, Фаїна, Віргінія, Селіна, Жоржина, Сабіна, Декабрина, Пінна, Діна, Перегрина, Дионина, Октябрина, Зінаїда, Ноябрина, Зоріна, а також Мартіна, Інга, Марина, Інна, Маїна, Ірина, Леніна, Карина і Люцина. Крім цього Інесою ласкаво можуть кликати чоловіків по імені Інокентій.

Християнські іменини Інеси слід дивитися в імені Агнія, а католицькі — у Агнеси.

Вплив імені на характер і долю

Інеса у вигляді імені порівнянна з туго натягнутою струною: зачепи яку — і вона задзвенить. Слід зауважити, що характер Інеси повністю відповідає цьому визначенню, так як носійки імені відрізняються емоційністю і збудливістю. А емоційна сила Інеси вельми вражає! Всім оточуючим бажано знати, що якщо Нессе спало щось у голову, то ні перемогти, ні переконати її не вдасться нікому. Цікаво, але ця риса характеру господині імені Інеса з отроцтва схиляє її до захоплення творчістю — і це найкращий вибір. Буває і так, що близьким людям доведеться все життя стримувати бурхливу емоційність Інеси, заспокоюючи її темперамент.

З раннього дитинства Інеса — дуже весела і спокійна дівчинка. Впертість і наполегливість у Інеси проявляться пізніше, в підлітковому віці. Учениця з власниці імені позитивна, любляча читання і спорт, вміє досягати успіхів та інших предметів. Інесі властиво бути дуже товариською і дружити в основному з хлопцями, ніж з дівчатами. Підростаючи, Інеса починає зовні бути схожим на матір, на батька, характером.

Бурхливі емоційні перепади Інеси — не жарти. Вони здатні значно ускладнити життя не тільки самої Інесі, але і оточуючим її людям. Часом можна спостерігати, як Інеса, досягнувши емоційного піку, замість активності може проявляти протилежний ефект — «позамежне гальмування», відоме в психології стан. Такий стан не небезпечно, коли воно трапляється від випадку до випадку і згладжено спокійною логікою панянки. Правда, названа ім’ям Інеса, в такі хвилини може виглядати «не від світу цього» і абсолютно безпорадною в гострих ситуаціях. Щоб зменшити це прояв, близьким людям слід прищеплювати І відмінне почуття гумору.

Народжені в різні сезони року Інеси мають невеликі відмінності в рисах характеру. Так, зимовій Інесі властива впевненість у собі і, як наслідок, досягнення успіху в житті. А ось Інесі, що з’явилася в літні місяці, щастить менше — їй бракує рішучості при прийнятті важливих рішень. Властительнице імені властиво займатися якимось одним улюбленою справою, яка цілком може стати сенсом усього її життя. Чим не стане займатися будь-яка з Інесс, так це науковими працями, бо дана сфера не терпить Нессину лінь і егоїстичність. Інессам більше по душі такі професії як педагогіка, кулінарія, журналістика і торгівля. Ще деяких з власниць імені Інеса легко зустріти в ролі музикантів, гримерів, звукорежисерів або інженерів.

Вибуховою вдачу Інеси може заважати їй і в налагодженні подружнього життя. Інесі властиво створювати чвари через невміння примирити особисте самолюбство з самолюбством інших. Щоб уникнути постійних скандалів, І не завадить повчитися чути інших людей, а власні впертість і завзятість залишати для інших справ.

Інеса — дуже вразлива і чутлива натура, часто занурюється у свій внутрішній світ. Її довірливістю і добротою в такі моменти можуть скористатися для свого блага непорядні особи. Неодмінний козир кожної Іни — істинна жіночність. Господиня імені намагається її підкреслити, вибравши чоловіка, який може надати їй надійність і стабільність. І, звичайно ж, хорошу матеріальну базу.

Сімейне гніздечко Інеса обов’язково облаштовує на власній території — ні батьківський будинок, ні будинок батьків чоловіка для цієї мети їй не підходять. Зразкової господині з Несси не виходить, але вона завжди рада численним гостям. Загалом, шлюб нареченої ім’ям Інеса виходить благополучним, якщо вона є головою сім’ї.

Інеси — компанійські особистості, люблячі бути заводієм всяких заходів. Але деколи в ході таких гучних зборищ Інеса проявляє свої образи, що призводять до сварок і навіть розриву дружби з деякими їхніми учасниками. Іноді емоційність власниці імені Інеса знаходить віддушину не в одних лише чварах, а й у прояві теплих відносин до приятелів. Близькі Інеси знають, що якщо намацати у неї необхідну струнку, то можна обійтися без скандалів, зробивши господиню імені найвідданішим другом. Втім, і в прояві симпатії до товаришів Інеса примудряється перегинати палицю теж.

Іменини Інеси відзначають 21 і 28 січня, 18 лютого, 20 квітня, 13 травня, 3 липня, 19 жовтня, 13 і 16 листопада.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар