Ернест: значення імені. Доля і характеристика імені Ернест

Імена для друзів і близьких — Ерн, Ерні, Ера, Ена, Ерно.

Співзвучні імена деяких народів — Ернст, Арнест, Арност, Хернуст, Хернаст, Арнуст, Эрност, Хернист, Ернесто, Ерне, Арношт.

Найбільше поширення на території Німеччини і країн з католицьким віросповіданням.

Написання і вимова імені

Коріння цього імені виявлені в Німеччині від слова «серйозність». Є й тлумачення від понять «старанність», «старанність». Зустрічаються більш короткі написання імені – Ернст, і вони визнані правильними.

При вимові іноді видозмінюють ім’я і утворюються нові версії – Арнест, Арност, Хернуст, Хернаст. У кожній державі до імені підійшли згідно норм місцевої мови, і воно перетворилося в такі форми — Арнуст, Ерност, Хернист. І плюс Ернесто у іспанців, Ерне в угорців, Арношт у чехів, але в основному в Європі збереглися Ернест і Ернст.

Тут же придумані зменшувальні форми – Ерн і Ерні, в той час як українці звертаються по-своєму – Ера, Ена. В імені є жіночі пари — Ернеста, Ернста, Ернестіна, французи останнє ім’я скорочують – Ернестин. Одна з скорочених форм – Ерна числиться в списку самостійних імен.

Оскільки ім’я католицьке, у православних календарях воно не згадується.

Великодушність і самолюбство

Названий так чоловік з боку здається дуже самовпевненим. Але перше враження про Ернеста може бути оманливим. Насправді володар імені наділений рішучістю, активністю, наполегливістю, однак його почуття та емоції можуть псувати всі справи. Якщо Ернест веде себе грубо, різко, то причиною є владолюбство, при тому, що носій імені здатний проявляти турботу про оточуючих як ніхто інший. Великодушність, запальність, злостивість можуть спалахувати в Ернеста одночасно. Прагнучи викликати загальну любов і захоплення, чоловік завжди пам’ятає про свій вплив на інших.

Ернест любить долати труднощі, боротьба з ними змушує його боротися, шукати сподвижників. Володіючи інноваційною інформацією, Ернест збирається змінювати навколишній світ. Ернест вміє користуватися доводами і навіть при його індивідуалізм не може обійтися без опори на соратників. Серед цих людей, спаяних єдиною справою, представник імені прагне зайняти командне місце, стати керівником.

Ернест, по суті, справжній прагматик. Будучи мобільним і розважливим, що прагнуть втілити задуми і добитися успіху, він володіє і багатою уявою, страждає ідеалізмом, що виражається в деякій наївності і здається дивним. Ернест піклується про фінансове благополуччя, але і різні нюанси і тонкощі в області почуттів йому цікаві так само, як грошова область.

Дитиною Ернест рухливий, видний, хитромудрий хлопчисько. Гордість і образливість не дають йому перебувати на задніх ролях, тому Ернест погано веде себе, створює труднощі. Ернест в однаковій мірі цікавиться віршами, світом прекрасного і спортом, механікою.

Власник імені хоче бути відповідальним і самостійним, перебувати в центрі уваги, але це не всі його помисли. Ернест любить прекрасне, витончене, різне. В особистих стосунках Ернест чутливий, непоступливий, ревнивий, себелюбний, хоча не обходить увагою партнерку, в основному при збігу уподобань і прагнень. Ернест пристрасний чоловік, романтичний не тільки з вигляду. Носій цього імені не в силах уникнути спокуси навіть при опорі. Такі випадки призводять до колекціонування картин, коштовностей, вазочок.

Йому можна вибирати професію у різних областях, і він зробить кар’єру. Наприклад, в творчому напрямку – театральне, музичне, сценічне мистецтво, література. Можливо і в сфері подорожей, готельному та ресторанному бізнесі – Ернест стане перекладачем, гідом, ресторатором. В технічній галузі Ернест впорається з науковою роботою в металургійній промисловості; в спорті, що вимагає фізичних сил, наприклад: – скелелазіння. Володар імені не відмовиться від областей, які обіцяють владу і силу – проявить себе в ролі політика, фінансиста, банкіра, управлінця.

Іменини Ернест зазначає влітку – 30 червня, восени – 7 листопада.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар