Едгар: значення імені Едгар. Доля і характеристика імені

У старовинній англійській мові було два слова: «ead» (багатий) і «gar» (спис). У вільному перекладі це словосполучення означало: заможний воїн або щасливий. Ось так, можливо, утворилося чоловіче ім’я Едгар.

Це католицьке ім’я популярне в основному у німців і жителів туманного Альбіону. В ім’я Едгар є тотожне жіноче — Едгарда. Воно вживається частіше італійцями.

Синонімічні імена: Ейдгейр, Адгер (Одгер), Едгардо.
Для стислості, в побуті до Едгара можуть звертатися як до Неду, Еду, Едді, Недди, Дега, Ді, або Едгардито.

Іменини чоловіки з таким ім’ям випадають на 8 червня. В католицькій церкві почитаємо король Англії Уессексской династії — святого Едгара Мирного, а також Едгара Регенсбурзького.

Вплив імені на характер і долю

Оточуючі вважають Едгара різнобічною, незвичайною, оригінальною людиною. Він дуже впевнений у собі, але ця риса характеру часто заважає і навіть шкодить йому. Може статися так, що Едгар, стовідсотково розраховує на свої сили, може потрапити в неприємну скрутну ситуацію. Правда, сам він і знайде з неї блискучий вихід.

Втім, «пригорща» скромності іноді дуже знадобилася б Едгару. Вже дуже він любить пускати пил в очі, поводить себе егоїстично і зухвало.
Едгар — розумна, інтелігентна людина. Треба визнати, що Едгар здатний вирішувати численні проблеми. Причому, одночасно.

У Едгара чудова пам’ять. Чоловік на ім’я Едгар — допитливий, начитаний. Іноді він занадто суб’єктивний і, незважаючи на свою самовпевненість, часом все ж мучиться сумнівами.

Едгар піддається різким змінам настрою, порушимо. Нерідко він стає надзвичайно знервованим, і тоді його висловлювання вкрай несправедливі. При цьому чоловіка на ім’я Едгар складно в чомусь переконати. Але треба визнати, що в більшості випадків правда виявляється на її стороні.

Відмінна інтуїція не раз виручала Едгара, але він не звик довіряти їй у повній мірі. Правда, свої сумніви він не демонструє оточуючим. Едгар чітко планує свої дії. В цьому йому, швидше, допомагає вміння мислити логічно. У Едгара рідкісний склад розуму — водночас він і чудовий аналітик, і людина, мисляча синтетично.

Сперечатися з Едгаром марно. Він здатний привести масу аргументів на підтвердження своєї правоти.

До вибору професії чоловік з ім’ям Едгар ретельно підходить. Він заздалегідь знає, куди піде вчитися, і ставить перед собою мету. Едгар прагне стати кращим серед колег. Йому підійдуть керівні посади, так як він наділений блискучим організаторськими здібностями.

А ось в особистому житті йому заважають зайва прямолінійність і зарозумілість. Едгар рідко демонструє ніжні почуття. При цьому він з високими моральними принципами. Його бездоганна поведінка часом навіть дратує знайомих і близьких.

Тим не менш, товариші цінують його за самовідданість і вірність.
Едгар — гостинний господар. Він любить блищати в компанії. Іноді він розривається між професійними і сімейними обов’язками. Едгар хоче всюди встигнути, але вдається йому це важко. Можливо тому, що Едгар поклав на свої плечі занадто багато або відірваний від життєвих реалій.

Езотерика
Додати коментар