Едгар: значення імені Едгар. Доля і характеристика імені

У старовинній англійській мові було два слова: «ead» (багатий) і «gar» (спис). У вільному перекладі це словосполучення означало: заможний воїн або щасливий. Ось так, можливо, утворилося чоловіче ім’я Едгар.

Це католицьке ім’я популярне в основному у німців і жителів туманного Альбіону. В ім’я Едгар є тотожне жіноче — Едгарда. Воно вживається частіше італійцями.

Синонімічні імена: Ейдгейр, Адгер (Одгер), Едгардо.
Для стислості, в побуті до Едгара можуть звертатися як до Неду, Еду, Едді, Недди, Дега, Ді, або Едгардито.

Іменини чоловіки з таким ім’ям випадають на 8 червня. В католицькій церкві почитаємо король Англії Уессексской династії — святого Едгара Мирного, а також Едгара Регенсбурзького.

Вплив імені на характер і долю

Оточуючі вважають Едгара різнобічною, незвичайною, оригінальною людиною. Він дуже впевнений у собі, але ця риса характеру часто заважає і навіть шкодить йому. Може статися так, що Едгар, стовідсотково розраховує на свої сили, може потрапити в неприємну скрутну ситуацію. Правда, сам він і знайде з неї блискучий вихід.

Втім, «пригорща» скромності іноді дуже знадобилася б Едгару. Вже дуже він любить пускати пил в очі, поводить себе егоїстично і зухвало.
Едгар — розумна, інтелігентна людина. Треба визнати, що Едгар здатний вирішувати численні проблеми. Причому, одночасно.

У Едгара чудова пам’ять. Чоловік на ім’я Едгар — допитливий, начитаний. Іноді він занадто суб’єктивний і, незважаючи на свою самовпевненість, часом все ж мучиться сумнівами.

Едгар піддається різким змінам настрою, порушимо. Нерідко він стає надзвичайно знервованим, і тоді його висловлювання вкрай несправедливі. При цьому чоловіка на ім’я Едгар складно в чомусь переконати. Але треба визнати, що в більшості випадків правда виявляється на її стороні.

Відмінна інтуїція не раз виручала Едгара, але він не звик довіряти їй у повній мірі. Правда, свої сумніви він не демонструє оточуючим. Едгар чітко планує свої дії. В цьому йому, швидше, допомагає вміння мислити логічно. У Едгара рідкісний склад розуму — водночас він і чудовий аналітик, і людина, мисляча синтетично.

Сперечатися з Едгаром марно. Він здатний привести масу аргументів на підтвердження своєї правоти.

До вибору професії чоловік з ім’ям Едгар ретельно підходить. Він заздалегідь знає, куди піде вчитися, і ставить перед собою мету. Едгар прагне стати кращим серед колег. Йому підійдуть керівні посади, так як він наділений блискучим організаторськими здібностями.

А ось в особистому житті йому заважають зайва прямолінійність і зарозумілість. Едгар рідко демонструє ніжні почуття. При цьому він з високими моральними принципами. Його бездоганна поведінка часом навіть дратує знайомих і близьких.

Тим не менш, товариші цінують його за самовідданість і вірність.
Едгар — гостинний господар. Він любить блищати в компанії. Іноді він розривається між професійними і сімейними обов’язками. Едгар хоче всюди встигнути, але вдається йому це важко. Можливо тому, що Едгар поклав на свої плечі занадто багато або відірваний від життєвих реалій.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар