Асель значення імені

Походження імені Асель: часто зустрічається Асель у Казахстані, у мусульман.

Коротке похідне імені: Селечка, Аселя, Селя, Аселька.

Аналоги імені Асель: Асаля, Аселя, Асаль.

У Аселі перське коріння, і це ім’я може тлумачитися по-різному. Дівчаток ім’ям Асель називають у Казахстані та Киргизстані, мусульманські народності.

За однією з версій ім’я Асель має «солодкий» переклад, бо часто означає східну солодкість і мед. Таку Асель інтерпретують у Асаль і Асалю. Інша версія припускає переклад імені Асель, пов’язаний з вечором і сутінками, а третя — з м’якістю, ніжністю і гладкістю. Іноді Аселю трактують ще як особу «з чорними очима», в Казахстані ім’я Асель асоціюють з маргариткою.

Вплив імені на характер і долю

Всі дівчата, які носять ім’я Асель — чуйні, добрі і ніжні. Вони готові допомагати і людям і представникам тваринного світу. Буквально з самого народження Асели властиво багато часу проводити з кішками, собаками, пташками, яких господиня імені годує, напуває, лікує. Школярка з Асели виходить дуже старанна, неконфліктна й посидюща, любляча брати участь у всіляких олімпіадах, виставах, конкурсах.

Асель обожнює оригінально виражати себе за допомогою гімнастики, танців, акробатики, плавання. Їй властиво багато часу насолоджуватися природою, часто ходити в походи. Але від чого Асель намагається триматися подалі, так це від колективних і небезпечних видів спорту.

Кожна особа по імені Асель знає, що таке дружити. Володіючи природним даром психолога, Асели вдається точно відчувати людей, розуміти їх секрети і зберігати в таємниці. Цим панночкам вдається без особливих зусиль примирити між собою супротивників і сваряться. Пов’язано це з тим, що Асель володіє вродженою тактовністю, доброзичливістю і оптимізмом; чудово вміє відчувати опонента і його настрій.

У відносинах з обранцем Асель прагне не квапити події. Дівчина, що носить це ім’я, обов’язково довго придивляється до партнера і тільки потім зважується на щось серйозне, наприклад, шлюбний союз. З Асели виходить вірна дружина, яка завжди підтримає свого чоловіка мудрою порадою і допоможе знайти правильне рішення в складних ситуаціях.

Асель дуже любить дітей, тому намагається весь вільний час приділяти їм. У спілкуванні з діточками мама по імені Асель використовує всю винахідливість і рухливість. Такі жінки не бояться роботи і з задоволенням працюють. І не тільки для загальної справи, але і для себе у Асели цілком може бути хобі, улюблене заняття.

З професією Асели властиво визначатися в ранньому дитинстві. Швидше за все, особи з цим ім’ям віддадуть перевагу ті сфери, які їм до душі і передбачають постійне спілкування. Дуже часто Асель стає адміністратором або займає свою нішу в соціальній сфері. Їй не чуже честолюбство, а тому цілком зможе реалізувати себе в літературній творчості, спорті, наукового та громадської діяльності. Господиням імені неважлива кар’єрна вершина, але вони не зможуть обходитися без розуміння, поваги і довіри до власної персони.

Асели подобається ставити перед собою найрізноманітніші цілі і завдання, а потім домагатися їх благополучного завершення. Для жінки з цим ім’ям дуже важливо, щоб слова ніколи не розходилися зі справами. Основний девіз цієї панянки — чесність у всьому. Напевно тому господиня імені і стає хорошим співробітником, і чудовим другом, дружиною.

Іменини Асель: не святкуються.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар